Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bepanthen-t kenhetek az...

Bepanthen-t kenhetek az arcára kislányomnak védőkrém gyanánt, mielőtt kimegyünk levegőzni holnap?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Bepanthen is hámosító krém ami szerintem arcra nem a legjobb. baja nem lesz persze töle, de ha rendszeresen használsz hámosító krémet pl arcra akkor vástagodhat a börrajta és nem lezs olyan szép puha.


Pl én észrevettem hogy mióta kislányom megvan a körmöm mellett a bör mindig sokkal vastagabb.

2012. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kenj rá körömvirágkrémet,az a legjobb...


üdv:kozmetikus anyuka

2012. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen a gyógyszertári popsikrémet kenem rá, az jó zsíros és tuti nem árt a babának.
2012. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem kenném, mert azon kívül, hogy hámosít, mindent összefog, és semmiből nem lehet kimosni. Én sima Niveát szoktam a gyerekek arcára kenni, mielőtt kimegyünk (a kék, kerek tégelyest), vagy a fürdetőkrémet.
2012. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat.

Tervezek venni krémet (körömvirág krém nekem is mindig minden bőrirritációmra jó volt) de jelenleg csak bepanthen és sudocrem van itthon, és holnap megyünk nagyiékhoz, ahol kicsit tudna szánkózni, addig viszont már nem tudok venni krémet, csak délután.

Ezért kérdeztem, hogy ideiglenesen megteszi?

Pár napja kint voltunk egy negyed órát, bejövetelünk után száraz piros folt lett a pofiján, ami azóta se nagyon múlik. Ezért kérdeztem, hogyan óvhatnám a bőrét.

2012. febr. 5. 21:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor mar inkabb sudocream-et kenj ra, szerintem jobb ilyenre, mint a bepanthen.
2012. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


Ahogy írtam ezek a példák amiket itt hoztak mind hámosító krémek, föleg a sodukrem.


nem lesz baja egy krémtöl sem, de ha sokat használod a hámosítókrémektöl csak vastagszik az arcbör, keményebb lesz.


Lehet kapni baba arckrémet ezer félét, menj be egy drogériába és olyat vegyél neki hosszú távra.

Ha használsz arckrémet tudod, hogy ezek sohasem zsírosak, könnyü krémek, így a babádra sem egy zsírréteg kell hanem könnyü krém. Nem tudom mit tartalmaznak de tuti az állaguk könnyü és nagyon jó.


mi hipp babaarckrémet használunk és szuper jó.

2012. febr. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!