Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj lehet? 2éves kislányo...

Nagy baj lehet? 2éves kislányomnak ma este a kakija elég híg volt és eléggé nyálkás/több mint eddig bármikor/már ha előfordult fogzásnál!

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem,mert ilyen még sosem volt a széklete!Láttam benne mandarin darabokat is!Lehet esetleg attól vagy valami fertőzés áll a háttérbe???Ja és tegnap gombakrémlevest evett amit eddig még sosem!Esetleg attól???Már sírva fakadtam olyan ideges vagyok!
2012. jan. 8. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Te vagy az, szivem?


Ja, nem, a mienk nem 2 éves. :)

2012. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
??????Esetleg hasonló cipőben jártok???
2012. jan. 8. 21:45
 3/6 anonim válasza:
Szerintem ha egyszer fordult el, én még nem paráznék, de figyelném a további kakikat és hogy nyugodt-e a ma éjszaka. Ha a holnapi széklet is zűrös, akkor vinném orvoshoz.
2012. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaja, az én nejem is sírvafakad, ha foschik a gyerek. Ha nem, akkor meg miért nem.

Adj neki egy kis banántot. :)

2012. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó előtti válaszoló!!!Utolsónak meg üzenem hogy én annyira nem találom ezt viccesnek,mert nem az a bajom hogy fosik és majd akkor adok neki egy kis banánt hogy az majd megfogja a székletet hanem az a bajom ami még plusz benne volt!!!!
2012. jan. 8. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy kis vírus. Ha nem lesz 3-4 alkalomnál többször egymás után híg széklete, ne aggódj és orvoshoz is fölösleges elvinni. Adj neki Normafloret az helyreteszi a gyomrát. Gyerekeknél egyébként is gyakran látni a citrusfélék rostjait a székletben, teljesen normális. Ez híg székletnél szembetűnőbb. Ne aggódj.
2012. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!