Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok tortát 2. szülinap...

Ajánlanátok tortát 2. szülinapra, kisfiúnak?

Figyelt kérdés
Valami egyszerűbbet keresek, ha lehet ne túrót mert Németországban lakunk és itt csak krémtúró szerűség van, ami nem olyan finom, mint az otthoni.
2012. febr. 5. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Csokitorta,gyümölcstorta.
2012. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ja köszi, recepttel gondoltam, azt kifelejtettem.

Szóval bevált receptet ha tudtok, légyszi.

2012. febr. 5. 20:41
 3/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon finom sima piskóta alap meggyet leszűröd de a levét kicsi zselatinnal felfőzöd szósz sűrűségre majd 50 dkg vajat robot gépben 8 kanál cukorral habosra keversz tehetsz bele 4 tojás sárgáját de nem tudom hogy már adsz e a picinek nyers tojást de kihagyhatod majd amikor habos 3 kanál kakaó port és akkor egy réteg torta majd vékonyan meggy szósz bele meggy rá a krém fele és ugyan úgy a következő réteg torta szósz meggy krém de hagy egy kicsi krémet a tetejére és kend körbe is díszíteni bármit tehetsz rá ami színes nagyon finom
2012. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én mindig ezt sütöm, csak más töltelékkel:)


[link]

2012. febr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


En ilyet csinaltam igaz nem ennyit bibelodtem vele.

Szoval a mienk olyan lett hogy piskotat sutottem oszetortem es osszekevertem csokipudinggal hogy olyan gyurhato legyen mint a gyurma. Kiformaztam a sunit. M&m-s bol lett a szeme orra, bevontam csokivak az egeszet a tuskei pedig vagott mandulabol voltak, mert a sos ropi nem illik hozza. Tettem ra en is marcipan gyumit. De lehet sutes nelkul daralt kekszeset is csinalni belole pl. Lehet furan hangzik a receptem de nagyon finom lett a vegeredmeny:)

2012. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket! Lehet, Zebratorta lesz belőle :)

Ha még olvasod, milyen töltelékkel készíted?

2012. febr. 7. 09:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


A zebrás vagyok:)


Csinálok egy alap cukrászkrémet. Ezt variálom. Vagy csokis, vagy gesztenyés, vagy túrós. De ha nem cukrászkrémmel töltöm, akkor puncstortának csinálom meg.

2012. febr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!