Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves szülinapra valami...

Egy éves szülinapra valami csudajó, bevált ajándékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Semmi ötlet.A lányomnak lenne.
2010. júl. 11. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz egy éves a babu én arra gondoltam ,hogy kap egy zenélős járássegítőt amit tologathat és amit kismotorrá is lehet alakítani.A Fisher price-nál láttam ilyet.Remélem szeretni fogja. :)
2010. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok elfelejtettem írni , hogy azért gondoltam erre mert a szomszédomnak van egy 1 hónappal idősebb leánykája és ő imádja kint tologatni ezt a járássegítő játékot.Megy vele ide-oda látszik ,hogy élvezi.
2010. júl. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én megértelek, az én babám is egy éves lesz, pont azért nézelődök, hogy hogyan tehetnénk emlékezetessé. A torta se fogja érdekelni, mégis lesz, ez szokás. És az ajándék is. :) Senki se szeretne úgy visszaemlékezni, hogy az első szülinap egy pusziból állt. ÉS a későbbiekben sem szeretne a szülő csalódást okozni. És ha már vesz valamit az ember, igenis gondolkodjon el rajta, attól még nem anyagias, vagy ilyesmi. Én is valami készségfejlesztőre gondolok, hiszen annak van értelme, bár nekik az is fejlesztő, ha kimennek az utcára, és újat látnak-tapasztalnak. :)

Kaptunk egy járássegítőt, azt helyrepofozom, és veszünk egy bébitaxit, mert már most látom, hogy imádni fogja. Dudálósat-telefonálósat, hogy örömét lelje benne. :)

A tortát pedig én sütöm majd, a kedvenc gyümölcsével, bár még foga nincs, de 1.5 hónap alatt hátha kibújik egy pár. :)

Amúgy az állatkert, vagy közös program is jó ajándék lehet, mi szoktunk menni piknikezni, meg ilyesmik...

2010. júl. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az én babám még nem 1 éves, de kaptunk keresztelőre egy szülőkormányos lábtartós színes biciklifélét aminek van árnyékolója, amit már 10 hónapos kortól lehet használni! később pedig, amikor már tud tekerni,akkor leszereljük a lábtartót, a szülőkormányt és biciklizik vele! :-)


nézegettem már kinti játékokat -jövő tavasszal lesz 1 éves- is, pl. műanyag hintalófélét, ami csiga formájú, stabilabb, mint a hintaló, könnyű tisztán tartani; vagy homokozót árnyékolóval, vagy felfújható kismedencét pancsolni árnyékolóval.

2010. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


a MÁSODIK válaszolótól kérdezem,h be tudná linkelni azt a járássegítőt?Érdekelne!

Köszönöm

2010. júl. 11. 16:54
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem a második válaszoló vagyok, de itt a lint. :)


[link]

2010. júl. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hintaágy,gyerekeknek való,obiban láttam,zöld,békás.Én olyat veszek,augusztusi kislányomnak.(igaz van 2 éves bátyója is,úgy izgibb lesz,ketten csak elhintáznak vele)
2010. júl. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
triciklit kapott és imádja. Sátor, homokozó, mióta megy a fiam nem érdekli a járássegítő, csak a triciklit tolja.
2010. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak ilyen van: [link] -imádja!!


De ez is jó lehet:

[link]


Vagy lehet kapni kicsi bevásárlókocsit: [link] Én azt vettem a fiamnak,járássegítőként is funkcionál később pedig játékokat tologál benne.

2010. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 20:01!!!!

Mennyibe kerül a baba hintaágy az obiban?


Bocsi az OFFért

2010. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!