Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kivinnetek beteg kisgyereket...

Kivinnetek beteg kisgyereket levegozni ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
nincs laza,bar nagyon nathas es asztmas is,nalunk -2 fok van jelenleg,egesz hetvegen itthon voltunk,vajon jot tenne neki fel ora-ora levegozes?(szmogos nagyvarosban elunk,egyebkent,tehat a levego itt sosem friss,a park meg bezar mire o felkel es elkeszulunk)
2012. febr. 6. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Az én fiam is most gyógyul, már nem lázas. De akkor se viszem ki. Inkább szellőztess.
2012. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A náthára, meg ha jól tudom az asztmára is nagyon jó a hideg levegő. -2 fok meg nem is hideg! Az én gyerekeim náthája elmúlt a hideg levegő beköszöntével. Pedig hetek óta szenvedtek vele. Egy fél óra nem fog neki megártani!
2012. febr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Én nem vittem ki. Most gyógyult meg náthából és míg az elő napokban nagyon benne volt,nem mentünk ki. Pár nap bent a meleg lakásban,hagy gyógyuljon. Még jobban rábetegedjen? Na nem. Mikor már láttam,hogy jobban van, akkor 20 percre kimentünk. Ja és az enyém is asztmás. Szerintem ne vidd ki,várj míg jobban lesz. Én úgy vagyon vele,hogy nem hiányzik egy hörghurut-vagy tüdő gyulladás. Jobbulást!
2012. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A levegőzés sosem árthat...Ha jól fel van öltöztetve,ugyan nem lehet baja negyed vagy fél óra sétától...;)

Ha nagyon hideg van(pl.a napokban is) én akkor is leviszem bár csak 5-10 percre.19 hónapos,ebben a szezonban még nem volt beteg és látványosan jól esik neki a hidegben is.Persze gondosan fel van öltöztetve.

2012. febr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas mindenképpen kívinném én is, és ki is szoktam.Ha asztmás akkor megjobban fontos számára a hideg levegő az mondjuk nem ártana ha friss lenne.De ha egy 20 percre is de ki lehet vinni a nem lázas gyerekeket.
2012. febr. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek koszonom a valaszt,a lepontozas sem tolem van..nem vittem ki vegul,mert a dokineni is azt mondta,inkabb pihenjen.jo egeszseget mindenkinek!
2012. febr. 7. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!