Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viszitek ebben a hóban...

Hogy viszitek ebben a hóban bölcsibe/oviba a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
Ugye ma meg holnap nincs bölcsi. Szerdán nem kell korán mennem dolgozni (délutános leszek) rá érek eltolni a biciklin. De csütörtökön nyitni megyek, fél 7-re kéne mennem:-) Bicóval 5-10 perc az út, ha ugye tekerünk, de most egyáltalán nem lehet. Nem is dúrják az utakat. Kénytelen leszek vele legalább 5.45-kor indulni, 6 helyett. DE hátha már csütörtökön lehet tekerni, max. kések a munkahelyemről.
2012. febr. 6. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:

jézus, ebben a nagy mínuszokban bicajoztok?

mi autóval megyünk.

ma szánkóval húztam az oviig.

2012. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajna muszáj:-( Nincs más választás. Jól fel van öltöztetve, nem fázik.
2012. febr. 6. 18:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Én meg utána megyek dolgozni ezerrel...
2012. febr. 6. 18:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Autóval megyünk, van is vita reggel, mert látják a havat, és szánkóval mennének. Tavaly télen ez még oké is volt, mert itthon voltam, de idén már dolgozom, úgyhogy muszáj kocsival mennünk, hogy időben beérjek.
2012. febr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma szánkóval mentünk, de jól megbántam. Valahol teljesen a betonig el van tolva a hó, ott alig tudtam húzni. Viszont ha babakocsival mennénk, akkor meg ahol nincs eltolva ott nem bírnám tolni a kocsit. Amúgy csak 10 percre lakunk, de mindig késésben vagyunk. Holnap szerintem gyalog megyünk, de tuti elkésünk.
2012. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5 éves lányomat apuka viszi reggel kocsival, de bizony ő is szánkózna. Ezt bepótoljuk délután :-)

Szegénykém, bicajjal :-(

Én itthon vagyok az ikreimmel, hála istennek korán reggel még bent vagyunk a melegben.

35.N

2012. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reggel általában az apja viszi kocsival. Délután pedig én hozom jobb híján gyalog. A busz sosem jár, mikor kéne, szánkóval meg nem esik jól húzni, már majdnem 20 kg, sok helyen el van kaparva a hó, én meg 6 hónapos terhes vagyok, sajnos görcsöl a hasam, ha szánkózunk.. Gyalog egyébként nekem oda 20 perc, együtt vissza kb 35, szóval ez majdnem egy órás program. :)
2012. febr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!