Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekeknek milyen testápoló?

Gyerekeknek milyen testápoló?

Figyelt kérdés

Szóval a 4 éves kisfiamnak így télen nagyon száraz a bőre, az egész testén (lába, karja, arca) Eddig a Nivea tégelyes krémet használtuk, de nem igazán vagyok vele megelégedve.

Kérdésem az lenne ti melyik testápolót ajánlanátok? Melyikkel vagytok megelégedve?


2012. febr. 8. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
a gyógyszertári a No.1 és az orvos is azt ajánlja,legalábbis a mienk.én is a niveát vettem,még az volt a legjobb az összes többi közül.de nem elég jó.az én lányomnak is nagyon hamar kiszárad a bőre.
2012. febr. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A gyógyszertári receptköteles? Vagy csak úgy is lehet venni? Egyébként köszi:)
2012. febr. 8. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Patikában szoktam venni egy Sanatopic (intenziv)-et. Sok patikában csak rendelésre hozzák. Fiamnak az ekcémás börére is nagyon jo.
2012. febr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neogranormon gyerekeknek. Nagyon zsíros és nagyon jó!
2012. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tiszta sheavaj. Vagy kakaóvaj. Ezekből egy kicsit raksz a fürdővízbe és gyönyörű lesz a bőre, testápoló már nem is kell :)


(Mivel ekcémás, még ezután én bekenem sheavajjal. De csak napi egyszer :)

2012. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárit! De amióta lecseréltem a boltit fürdetőt gyógyszertári babafürdetőre, nincs szükség a testápolóra. Ezek a bolti fürdetők szerintem nem kisgyerekeknek valók. Kilúgozzák a bőrt. Egy kisgyerek nem izzad büdösödésig, semmi szükség az agresszív vegyszerekre.
2012. febr. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vény nélkül is kapható,de ha feliratod az orvossal olcsóbb.

és ez a leghatásosabb és legolcsóbb testápoló.

bolti fürdetőt tényleg ne használj,csak pénz kidobás,kiszárítja a bőrét.

a lányom 2 éves és most tértünk vissza a fürdető krémre orvosi javaslatra.

baba olajat se használj,az is egy valag pénz kidobás.

én már végig jártam.

2012. febr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyerekre én leginkább a gyógyszertárit kenem. De több baj is van vele: nagyon hamar lejár a szavatossága, és dárga 1000 Ft feliratva is.

Amúgy a Jonhson & Jonson babatestápoló nagyon jó, és ennek a márkának a Naturals típusa (ez a legjobb, csak ez nehezebben szívódik be, és kenni is elég nehézkes). Ezeket használom én is éjszakai arckrémnek.

2012. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!