Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » KacKac játszóházról mesélnétek...

KacKac játszóházról mesélnétek nekem, érdemes elmenni egy két és fél éves kislánnyal, vagy inkább nagyobb gyerekeknek való?

Figyelt kérdés
Milyen játékok vannak, a szülők felmehetnek a gyerekkel csúszdára, ugráló várra, vagy nem engednek? Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a Köki Terminálban lévőre gondolsz: 2 éves múlt a fiam mikor voltunk ott. Van külön rész a kisebbeknek, ahol van kis csúszda, labdás medence, homokozó, nagy zongora, amin lábbal lehetett játszani stb.. A fiam felmászott és végigment a nagy csúszdához vezető "labirintuson" is - oda mi szülők már nem mentünk utána, de nem is eshetett volna baja. A nagy csúszdán elsőre nem mert lemenni, így apukája ölében jött le, de aztán hason már azt is élvezte. Hátul meg a kis labdás kilövőt meg nagyon élvezte. Ja és persze az elmaradhatatlan tramulinon ugrálás volt még a sláger. Szóval menjetek, mert szerintem élvezni fogja (csak kár hogy csak napjegy van, mert 2 óra bőven lefárasztotta a fiamat)

Szülők meg mehetnek mindenhova (max kicsit kényelmetlen nekünk az átmászás néhány helyen). Egyedül a nagy hengerekben mászóra nem tudunk velük menni, de több helyen elérhetőek ott is.

Jó szórakozást!!!!

2012. febr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem voltam ott csak a 9 éves kisfiam,akit az apja vitt el osztálytársa szülinapi zsúrjára.Nagyon-nagy élményekkel s valami zsetonokkal jött haza,amit be lehet váltani állítólag.

A mai napig élményekkel beszél róla.


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia mi két hete voltunk 2,5éves kislányunkkal. Én bizony mindenre felmentem utána, ugráltunk együtt a trambulinon, homokoztunk, labdafürdő, óriáscsúszda, minden :) Jobban élveztem tán, mint a gyerek :)

Nekem az tetszett a lgjobban, hogy van bent étterem, így az ebédelés is megoldott. A játékgépek nem kellenének, de ha már vannak, kipróbáltuk, és mindet nagyon élvezte.

2012. febr. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mi ma voltunk egy 2 évessel és egy 4 évessel. Ők nagyon-nagyon jól érezté magukat, valóban kb. 2 óra után már elzsibbadtak, a kicsi már menni is alig tudott,de még maradtak volna a leülős, csendes játszóhelyeken.

szeirntem drágább lett és még mindig nincs testvérkedvezmény, ami nagyon furcsa volt, így 4400 ft-ot kellett kifizetnem azért a 3 óráért, amit bent töltöttünk. Elég drága. de mondom, a gyerekeknek szuper volt, mindketten tudtak mindennel játszani. trambulin, mászóalagutak, csúszdák, homokozó, óriásépítők, baba-sarok.

jó volt,de a többi játszóház is hasonlóan bejött a gyerekeknek.

A szülők minden játékra felmehetnek, én is mentem a 2 évesem után mindenhova.

Valóban nagy étterem van bent, lehet enni-inni, a szülők tudnak pihenni is. (már akinek nagyobbak a gyerekei). Én ahogy láttam a nagyobb gyerekek is jól érezték magukat.

2012. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!