Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pampers Sleep and Play?...

Pampers Sleep and Play? Milyen ez a pelenka? Mit tud? Miben más mint a kék Pampers? Nem is nagyon lehet kapni (dm, Tesco), csak most láttam az Auchanban. Ennek milyen a nedvszívóképessége, mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Köszönöm.

2012. febr. 8. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem használni, idáig a kéket használtam, azt is nagyon szerettem, de ez árban jobb, és ugyanolyan jó, mint a kék. Az én kisfiam reggelre telepisili, és még sosem folyt ki.
2012. febr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Annyiban rosszabb, mint a kék, hogy nem olyan rugalmas.
2012. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

És mennyi idős a kisfiad? Mert most olvasom, ahogy utánanéztem, hogy ez addig jó, amíg nem mozog túl sokat a baba, mert nem gumis hátul a derekánál.

Nekem 15 hónapos a kisfiam, 5-ös méretet használunk, eddig a Libero meg a fehér Pampers teljesen jó volt éjszakára, de most néhány hete nem bírják reggelik a pelusok. Ezért gondoltam, hogy kipróbáljuk a Sleep and Play-t, gondolom azért sleep, mert jól bírja az éjszakát. De most kicsit elbizonytalanodtam. Köszönöm a válaszod!

2012. febr. 8. 20:56
 4/21 anonim ***** válasza:
Arról fogalmam sincs,hogy mit tud....de egy nap legalább 2 szer át kellet lányomat öltöztetni mert a pisi kifolyt...egyébként nagyon pisi szaga volt mindig.A másik pamperst használjuk és miután ez épp akcióba volt kipróbáltuk,de többet ilyet nem veszek.
2012. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez a Pampers legrosszabb pelusa. Nem éri meg megvenni szerintem. Mi éjszakára nem is használjuk, mert nem bírja ki. Most, hogy bölcsis a lányom, és sokszor teszik tisztába, így még azt mondom megéri az árát, mert annyi idő alatt nem lesz tele. De amúgy nem venném meg az tuti!
2012. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Kisfiam 19 hónapos lesz, nálunk az volt a baj vele a kékhez képest, hogy -ahogy írta más is- nem olyan rugalmas. A kék Pampersnél szuperebb pelust még nem találtam, bármelyiket is próbáltuk.
2012. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Olyan buta vagyok, egy nappal előbb kellett volna feltennem ezt a kérdést, mielőtt megvette a férjem. Még nem próbáltuk ki, majd csak holnap. Hát, akkor biztos csak nappalra használjuk, és csak akkor, amikor itthon vagyunk, és sűrűn tudunk cserélni. Valahogy csak elfogy majd :-) Köszönöm a válaszokat!
2012. febr. 8. 21:26
 8/21 anonim ***** válasza:
En ossze hasonlitottam a kettot!ha megteheted te is tedd azt!fele annyi nedvszivo van benne mint a kekbe! A kekbe vigig negy a fenekieg ennek a felenel vege van! en is napi ketszer tuti oltoztettem a lanyom!nem jo pelus a rugalmassaga sem a legjobb!!!
2012. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Holnap összehasonlítom :-) Most bent vagy a gyerekszobában a kék pelus. Biztos látványos lesz :-(
2012. febr. 8. 21:37
 10/21 anonim ***** válasza:

Én a kék pampersről nem tudok nyilatkozni, mert mindig is Huggiest használtunk a derékgumírozása miatt, a lányom ugyanis szerette háton kakálni magát:D

De gondoltam mivel már 13 hós nem olyan híg a cucc, így nem indokolt a gumis derék.Viszont azt nem tudtam, hogy a tépőzárnál sem gumis a sleep&play, de már mindegy volt.Szóval nappalra és éjszakára is bevált, de gyakrabban kellett cserélnem, mert jóval kevesebbet bírt.Pl ha a Huggiesból egy nap 4 ment el, akkor ebből 6-7 db.

Azért szerettem csak, mert jó az illata és a Huggieshoz képest olyan volt, mintha nem is lett volna pelus a lányomon.Ja és nagyon olcsó volt ezért is csábultam.

Ha lesz még akcióban akkor biztosan veszek majd, főleg nyárra, mert nappalra nagyon jó volt a lányomnak, csak ugye gyakrabban kellett cserélni.Egy-két elázós baleset volt vele, a Huggiesal soha:)

Most személy szerint a Liberót kuponoztam ki olcsóbban és az maga a tökély:)

Napi 1 kakival és 3 deci folyadékbevitel mellett 2 db pelenka fogy nappal:D

13 hós kiscsaj anyuja

2012. febr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!