Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Elmennétek -8 fokban 2x fél...

Elmennétek -8 fokban 2x fél órás babakocsizásra 2 évessel, ha nem feltétlenül muszáj?

Figyelt kérdés
Csiribiri torna lenne ma délelőtt, amire bérletünk van, csak nem tudom ilyen hidegben elmenjünk-e. Természetesen nem létfontosságú, viszont jó lenne már egy kicsit kimozdulni, mert mióta ezek a rossz idők vannak, azóta csak napi fél órára megyünk el sétálni, és jól esne egy kis kikapcsolódás. De nem akarom, hogy a fiam esetleg megfázzon az ücsörgésben.
2012. febr. 9. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs annyira hideg. Ha nem fúj a szél, akkor menjetek. Jól felöltözteted.
2012. febr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem csak úgy bele teszed a babakocsiba hanem van lábzsák vagy más betakarási módszer is nem?


Tegyél mellé melegvizes palackot vagy ha van olyan géles melegentartód az is nagyon jó.


Minket nem tart vissza a hideg.

2012. febr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alá több rétegben összehajtott pléd, a lábához melegvizes palack. Rá vékony pléd + lábzsák. És lényeges, hogy ő rétegesen legyen felöltöztetve, hogy a csiribir tornán, ha kimelegszik, legyen mit visszaadni rá.


De menjetek. Én tuti mennék, mert kell kimozdulás.

2012. febr. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor elmegyünk!
2012. febr. 9. 08:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút igen. Fel lehet öltözni jó melegen és kell a levegő. Én sokkal kisebb korában is sétálni vittem minden nap, kivétel szélvihar és szakadó eső. Mi az a fél óra? Semmi. Ilyen erővel ne mozduljunk ki soha, mert egyszer túl hideg van, egyszer túl meleg, egyszer túl ilyen az idő, másszor meg túl olyan.
2012. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valameddig a fiad is sétálhat a kezedet fogva. Ha mozog, nem fázik annyira! Nem kell hogy végig sétálja az egész utat, ha nem bírja, de miért ne sétálhatna melletted?
2012. febr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Haza is értünk! Kellemes séta volt, jól beöltöztünk, egyáltalán nem fáztunk, fiam el is aludt hazafelé:)

Szép napot!

2012. febr. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!