Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is szednek belépőt az...

Nálatok is szednek belépőt az óvodai farsangon?

Figyelt kérdés
Engem teljesen felháborít , hogy a szülőknek és a testvérgyerekeknek is kell belépőt fizetni , azért , hogy ott legyünk az óvodás gyerekünk farsangján .250 ft-ot fejenként!! Ki van írva , hogy az óvoda fejlesztésére és új játékok vásárlására lesz a pénz. Szerintem nem így kellene beszedni a pénzt a szülőtől. Mi van akinek nincs pénze erre , annak a gyereke ne vegyen részt az óvodai farsangon?
2012. febr. 10. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Na ezért szoktak pl tombolázni vagy amit én jónak tartok (külföldröl átvett), hogy pl sok anyuka csilli villi tortákat sütnek amit felajánlanak és kb 200 Ft/ szeletért árulnak a farsangon. ital pl ingyenes amit hoznak a szülök, de azért ha ott a család mindenki beruház pár szelet tortába is, és ez is jó bevétel az ovodának. de ezt elöre szokták közölni.
2012. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nekünk is kellett, még a 2 hónapos kistesónak is, gyerekeknek 200, felnőtteknek 300 ft volt. Aztán egész nap tukmálták a tombolát ránk, járt körbe a csaj, kétszer vettem tőle, aztán harmadjára is jön, mondom neki már vettem az előbb, erre azt mondja nem baj, sokat kell venni, vegyetek még.

A legjobb pedig az volt, hogy a szülők által bevitt sütiket, szendvicseket pénzért árulták..

Tudom, hogy kell a pénz az ovinak, de ez így nekünk egy kisebb vagyon volt.

2012. febr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen itt is árulják a szülők által bevitt sütiket és üdítőket., nem is olcsón.
2012. febr. 10. 13:34
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen kell. Nem az oviban van tartva,hanem a műv.ház-ban. Az szmk-s szülők szervezik,vannak vendég fellépők is...

300 ft a felnőtt, 250 ft a gyerek belépő (az oviba járó gyereknek nem kell belépőt fizetnem,csak a családtagoknak). + büfé is van (süti,pogi,kis dobozos üdítő),pár száz ft-ért lehet venni a sütiket (50-150 ft)

+ zsákbamacska is van


Nekem is fura volt az első évben,de tök jó buli volt/van. Max.egy ezres fizetek ki erre a napra (ma van nálunk),annyit meg kibírunk.

2012. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4. vagyok. Mi nem vihetünk semmi itthon sütött sütiket, az ovi konyhája süt.
2012. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nics ilyen nagy felhajtás az oviban.Zártkörű.Vannak fellépők.De csak az ovi vesz részt rajta,sem szülők, sem rokonok.
2012. febr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szednek, azt hiszem 500 Ft/fő.. Kell vinni italt is, azt is árulják majd, meg lesz süti szintén pénzért. No comm..
2012. febr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs belépő, hanem farsangi hozzájárulást szednek a szülőktől, gyerekenként 1000 Ft-ot. Nem kell vinni semmit, ebből a pénzből vesznek sütit, szendvicsnek valót és üdítőt, amit meg lehet venni. A süti 100, a szendvics 50 Ft volt.
2012. febr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
támogató jegyet ezeken felül vettünk.. vmelyik korábbi válaszoló voltam
2012. febr. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez a helyzet. Belépő a gyereknek, felnőttnek, plusz süteményt, üdítőt, szendvicshez valókat kell bevinni, amit aztán ott megvehetsz pénzért. Ezen felül van a tombola. Szerintem is sok. :(
2012. febr. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!