Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti engeditek ovis gyereketekne...

Ti engeditek ovis gyereketeknek hogy az legyen farsangon ami akar?

Figyelt kérdés
Úgy értem mondjuk ha tudod hogy biztos lesz 5pokember vagy valami felnőttesen jelmezt választ pl ami nem illik gyereknek vagy nem tudod megcsinálni és venni drága? Enyém most transformers akar lenni. Eddig mindig én csináltam neki tok ari jelmezt most ezt nem tudom és szerintem ez félelmetes jelmez lenne más gyerekeknek de annyira ezt akarja. Előtte ugy volt hogy szobafesto lesz arra mar megvolt a tervem de most nem akarja mar.
2012. jan. 15. 23:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én igen, ezt találtam neked szerintem nagyon menő lesz:

[link]

2012. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mi szeretne lenni. A döntését tudom befolyásolni, így az lehet ami akar.

Eddig kalóznak készült, szerintem nincs akadálya. Már elkezdtük beszerezni a dolgokat hozzá. Kész jelmezt nem veszek, egyrészt nem telik rá, másrészt hol a gyerek öröme, a készülődésben.

A fiam is előhozakodott a pókemberrel, de amikor rákérdeztem h miért, csak annyit mondott, h a barátja is az lesz. Na de a következő kérdésem: ki a pókember, mit csinál? - ezekről persze nem tud semmit, ezért könnyű volt olyan jelmezt választani, amiről tud is valamit.

Kiscsoportos, 4 és fél éves.

2012. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Második vagyok

tavaly a bölcsiben túró rudi volt. Ketten készítettük a jelmezt, nagyon boldog volt, és jól érezte magát benne.

2012. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ha azzal állna elő, hogy náci tiszt akar lenni, természetesen nem.
2012. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, a jó ízlés határain belül engedném. A Transformers belefér.
2012. jan. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hiú első ez nagyon tuti köszi:) erre nem is gondoltam volna:)így mar tetszik az ötlet ez nem olyan túl harcos felelmetes
2012. jan. 15. 23:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam már 3 éve nyaggat a Pókemberrel :) Ez olyan, mint a lányoknál a királylány/hercegnő :)

Mondjuk idén Superman akar lenni, de számomra egykutya.

Ajánlgatom neki, hogy legyen kalóz, de a kis barátai véleményére (akik Pókemberek és Superman-ek lesznek) többet ad...

Hát nem tudom, én is vacillálok, hogy mi lenne a jobb. Mert ha az lesz, ami ő akar lenni, akkor beolvad a tömegbe, de legalább ő dönthetett, ha meg rábeszélem az én ötletemet, akkor ugyan egyedi lehet, de az nem az ő akarata lenne.

Nem tudom, melyikkel teszek jót és melyikkel rosszat? :)


Amúgy az a Transformers jelmez nagyon szuper!!!!! :)

2012. jan. 16. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mi még most kezdjük az ovit,azt se tudja mi az a farsang,fogalmam sincs fel vesz e valami jelmezt,hogy nem fog e tartani tőle.nálatok hogy volt az elején az oviba?úgy gondoltam valami egyszerü kis jelmezt csinálok neki,és beviszem az oviba,majd ha látja,hogy a többiek felveszik,talán ő is.
2012. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kisfiam elsős általános iskolás és az lesz amit ő akar. Boszorkánynak fog beöltözni, ami nagyon egyszerű. Csak egy fekete karton kalap, fekete palást, fekete szoknya és denevéres harisnya kell hozzá. kb. 3 ezerből megvan.
2012. jan. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Első évben én is féltem hogy nem akar beoltozni de mivel házikó a jele kitalalta hogy az lesz. Én ezt úgy oldottam meg, hogy adtam rá egy sima barna nacit egy hosszú ujjú turis fehér polora meg, ragasztottam, filc anyagból ajtót ablakot az ujjara végig meg tetocserepeket. Ehhez mar csak egy kemeny kalap kellett kartonpapirbol, így max az volt rizikós hogy nem fogja felvenni mert a többi olyan volt mint a rendes

ruha.

2012. jan. 16. 09:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!