Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megéri műanyag gyerekasztalt...

Megéri műanyag gyerekasztalt venni? Van valakinek ilyen? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


Leginkább az érdekelne, h ez a típus mennyire stabil, és h jó minőségű műanyagból van-e (vékony, vastag, érdes, sima, stb.?).

Újra ilyet vennétek, ha megint venni kellene? Egyáltalán vennétek mégegyszer? Használja gyereketek?



2012. febr. 10. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nem pont ilyen van, de nagyon hasonló ahhoz amit linkeltél. Én jobban szeretem, mint a fa asztalkáját, könnyebb letakarítani még a filctollat, morzsákat is. Rajzolásnál nehezebben esik le a ceruza, mert megakad a mélyedésben. Könnyű nyáron hurcolászni is az udvaron, elég strapabíró már 2. éve nyúzzuk (télen csak egyedül, nyáron akár 4-en is).

2012. febr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél nem ismerem.


Az én gyerekeimnek ilyen van. Az asztal lapja megfordítható, egyik oldala sima, a másik 4 színű lego-kompetibilis lap. Az asztal fehér oldala egy tároló, itt tartjuk a rajz kellékeket. Középen van egy lyuk, dugó hozzá.

Az anyaga jó, strapabíró, könnyen tisztitható müanyag.

2012. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


második vagyok, lemaradt a link

2012. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A tesóm fiának ugyanilyen volt. Nagyon strapabíró, jól használható darab.
2012. febr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleírok, mi is asztalt keresünk és szeretnék még visszanézni ide.
2012. febr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Van aki megbánta valamiért, h vett gyerekasztalt?

2012. febr. 12. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem,nem bántam meg.Praktikus,kényelmes,jó dolog.Egyedül enni,rajzolni,festeni sokkal jobb a kicsiknek.Oda teszed ahova szeretnéd,ha főzöl nem foglalja az asztalt ami neked kellene.Kint is tudod használni.Festés,gyurmázás nyáron nagyon jó ha lehet kint csinálni nem pedig bent.STB...
2012. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt,hogy szerintem 5-6 éves koráig tudja használni,utána jó lesz a kerti sütés-főzéskor rá pakolni.
2012. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jó kis asztal és jó árban is van
2012. febr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

mi Mammut asztalt vettünk az ikea-ban.. imádjuk, még mi felnőttek is.. a kerek asztal felülete óriási..nálunk 3 gyerek használja és szuper!

Végülis tök mindegy milyent veszel..a gyerkőc méretében levő tárgyak motiválnak..le lehet mellé ülni rajzolni kirakózni társasozni... és kézműveskedni.. egyszerű de hasznos befektetés, mivel mindezek a játékok a gyermekedet sokféle képességét fejlesztik.. :)

2012. febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!