Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dr. Steinberger Céklalét...

Dr. Steinberger Céklalét adott már valaki 1,5 éves gyerekének?

Figyelt kérdés
Nincs étvágya és vérszegény, ezért gondoltam neki a céklát. A Brendonban vettem, de most nézem, hogy az van ráírva, hogy 4 éven aluliaknak nem ajánlott. Nem értem miért, hisz ez bio céklalé....
2012. febr. 11. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha vérszegény, miért nem ír fel az orvos rá gyógyszert?
2012. febr. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én igen, igaz nagyon minimálisat. olyan 2o ml-t. Három felé öntöm, 2 ásványvizes üveggel be a fagyasztóba, mert nagyon sokat ki kéne dobni.

Én beleteszem a délutáni rostos innivalójába.


Mi is az étvágy/vas miatt kezdtük el, és kb. akkor javult is egy hatalmasat :) Szerintem nem ártunk vele ilyen kis mennyiségben.


És én pl nem szívesen adnék szintetikus vasat a lányomnak, mert lehetnek vele gondok...

2012. febr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

én ezt adtam neki étvágytalanságra és bevált.ebben is csak természetes anyagok vannak.két éves volt a fiam,amikor adtam neki,a gyógyszerész mondta,hogy lehet,csak kevesebb mennyiséget.nem emlékszem mennyit mondott

2012. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek! Amúgy azért nem írt fel a doki vasat, mert amúgy meg székrekedéses és az nem tesz jót neki.
2012. febr. 12. 10:53
 5/5 Antus ***** válasza:

Szia, mi is vérszegények vagyunk, voltunk vérvételen is, és felírt az orvos gyógyszert, és mondta is, hogy székrekedése és hasfájása is lehet tőle. Kérdeztem, hogy akkor hagyjam abba az adását? Hm....nem, ne fájjon neki, reménykedjünk...és nem is fájt neki. De amikor látom rajta, hogy nehezebben megy neki a kaksi, akkor adok neki olyat, ami megindítja. Minden nap kapja a rostos üccsit, és attól jobb neki szerintem. 1 kg-ot hízott, amióta szedjük a cseppet, ez az első 1 hónapban volt, aztán a 2. hónapban megállt. Most stagnál a súlya. 1 év 7 hónapos, és csak 8,6 kg.

Kérdezz rá szerintem, ha mentek szurira vagy ilyesmi.

2012. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!