Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok nekem valamilyen jó...

Tudnátok nekem valamilyen jó pelust ajánlani, amiben kibírhat a másfél éves lányom egy teljes éjszakát?

Figyelt kérdés

Sajnos már jó pár pelenkát kipróbáltunk ( Libero, Pampers, Huggies pelenkát) de rendszeresen minden reggel úgy ébred, hogy kifolyik a pisi, és átázik a ruhája, ágyneműje.

Nektek melyik pelenka vált be?


2012. febr. 15. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:

A lányomnál a legjobban a libero vált be,utána a pempers. A Huggies nekünk is mindig átázott,ahogy az összes többi is. elég sok pelenkát próbáltunk!

Lehet váltani kellene eggyel nagyobb pelenkára,legalább éjszakára. Nem tudom iszik e éjjel és hogy mennyit,de attól is átázik,bármelyik pelenka. Ha nagyon muszáj cserélj pelust éjszaka is,egy időben én is ezt tettem.

2012. febr. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam az összes pelust szinte. Egyik sem vált be. Utána találtam rá a Mollfixre ami aránylag olcsó, azt hiszem h darabonkénti ára 37 Ft. Ez vált be nálunk a legjobban, hasonlít a Pampers-re. Egy teljes éjszakát kibír úgy is ha iszik, és ha reggel fel kel és nem cserélem rögtön ki a pelust akkor sincs semmi baj, mert nem ázik át. Persze van olyan mikor kifogok 1-2 selejtes darabot amiben alig van zselé, és átázik...
2012. febr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk már régóta a babylove vált be, a fiam is renegeteget iszik,

De tényleg előfordulhat, hogy méretprobléma van, egy próbát megér hogy leteszteld.

2012. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
extra sokat ivó,nagyon sokat pisilő,felemelt fenékkel hason alvó 19 hónapos 10,5 kilós lányomra Babylove(DM)4+-ost adok,ez az egy ami kibírja és semmi más...Mindent kipróbáltam,ami a piacon van a legolcsóbbtól a legdrágábbig.
2012. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, hogy válaszolt! Inkább este iszik nagyon sokat, és ő is úgy alszik végig, hogy hason, és a kis feneke az égbe :-)

Hamarosan elfogy a mostani pelus, és szerintem akkor megpróbálkozunk a DM-ben kapható pelussal, pont a múlt héten kaptunk kuponfüzetet, jó is, hogy mondtátok!:-)

2012. febr. 15. 13:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a LIBERO vált be, semmi más! Bár azt mondják, hogy a Liberót fiúknak, a Pamperst lányoknak tervezték. Kinek melyik.
2012. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi is szinte mindent végigpróbáltunk, de éjszakára csak a Liberot használjuk, az vált be (fiúnak és lánynak is). Este 8-tól másnap reggel 9-ig, 13 órát kibír, és sosem ázik át, mondjuk nekem éjjel nem esznek-isznak a gyerekeim már, hanem csak alszanak.

Viszont 1-gyel nagyobb méretet használok éjszakára. Nappalra most 3-asat használunk (Babylove, Mülleres, Pampers stb.), éjszakára viszont a 4-eset a Liberoból.

2012. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nekünk a Liberó meg a Dm-es Babylove jött be

a Liberót kb másfél éves koráig használtuk, aztán egyszer csak kiütötte a hasát, bőrdoki azt mondta váltani kell márkát, na akkor kipróbáltuk az összeset, és a DM-es nagyon jó (szerintem még jobb mint a Liberó)

nekünk a Pampers volt a legrosszabb, nagyon sokat pisilt a kisfiam éjjel, és reggelre volt hogy egyszerűen szétment az egész pelenka, a belsejében lévő zselés izé kijött, és a babám egész teste, pizsamája azzal volt tele :(

2012. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!