Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha hosszabb távon issza...

Ha hosszabb távon issza másfél éves lányom az édeskömény teát lehet tőle valamilyen baja?

Figyelt kérdés
Milyen mellékhatása lehet? Ma vettem egy dobozzal és mindig úgy szoktam, hogy veszek egy doboz teát és ha elfogy akkor veszek másikat. Kb 1 hónap alatt fogyna el. Ha folyamatosan issza 1 hónapig akkor lehet valamilyen mellékhatása?
2011. júl. 20. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
ha más nem, a fogai rosszak lesznek. Láttam olyat, elég undorító, kis gyereknek korom feketék a fogai, meg elporladnak...
2011. júl. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. De egyébként cukor nélkül issza, és ha a vizet nem hajlandó meginni valami kell hogy ne haljon szomjan! És egyébként reggel este alaposan mossuk a fogait, nem feltétlen a tea a hibás, hanem a rengeteg sok édesség, amit ő nem eszik.

Szerintem meg mindeni azzal eteti és itatja a babáját amivel szeretné.

2011. júl. 20. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
cukor nélkül semmi gond. Az én kisfiam kb. 4 hónapja csak a gyümölcslét issza meg vízzel hígítva. 3 dl. vízhez adok neki fél dl gyümölcslét. Édességet nagyon ritkán eszik. Fogai hibátlanok. Most két éves.
2011. júl. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is szerette (szereti) kiskorában az édesköményteát, de egy-két nap fogyasztás után, kicsit meghajtotta! Akkor abba is hagytam! Folyamatosan csak ezt fogyasztva szomjoltásra, elképzelhető a hasmenés! De persze nem biztos, hogy nálatok is!

2011. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!