Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik törvényben pontosan...

Melyik törvényben pontosan leírva, hogy a bölcsődei ellátáshoz szükséges a munkáltatói igazolás? Az 1997-évi tv-ben nem találtam.

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nincs leírva, ez a bölcsi saját szabályzatában van általában benne - mert kevés a hely, és szeretnék, ha az mehetne a bölcsibe, akinek másként nem lehet megoldani az elhelyezését, mondjuk mert a szülők dolgoznak.


Ha nincs munkád, de állásinterjúkra jársz, akkor ez megbeszélés kérdése a bölcsivezetővel.

2012. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Az van törvénybe iktatva, hogy GYED mellett nem dolgozhatsz. (már ha Te vagy az, aki feltette a GYED melletti meló kérdését)
2012. febr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

NEM, nem én vetettem fel a kérdést.


Akkor bölcsi válogatja. Köszi.


Tanulni szerettem volna, GYES-en vagyok már. Napközben nem tudom kire bízni.

Nem iskolarendszerben tanulni, hanem nyelvvizsgára készülni.

2012. febr. 16. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgára simán fel tudsz készülni gyerek mellett, ezért kár bölcsibe íratni.......én államvizsgáztam baba mellett. A nyelvvizsgára egyetlen hónap alatt készültem fel még anno, ezért kár a gyereket bölcsődébe küldeni, és állami elvileg be sem vennék. Magánbölcsibe viszont beadhatod, ha nagyon akarod, mert oda (ha van épp hely abban, amit kinéztek neki) ha eleget perkál a szülő, bármikor lepasszolhatja a gyereket a szülő akkor is, ha egyébként otthon van, csak a gyerek útban lenne.
2012. febr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te 11:35-ös ne mondd már meg valakinek hogy mennyi idő kell a tanuláshoz neki!!!! Bocsi, de ennek semmi köze a kérdéshez és semennyit nem segítettél vele!!! Csak magadat fényezted. Azon kívül minden gyerek más. Én a sajátjaim mellett csoda, ha főzni tudok, nem hogy tanulni!!!!
2012. febr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

2évesem mellett államvizsgáztam le. Nyelvet tanulni más tészta. Nagyon örülök hogy neked ilyen jó megy, gratula, de nekem a semmiből kellene egy középfok, és úgy nyelvet tanulni szerintem lehetetlen, hogy este tízkor ha van fél órám leülök. :(

Na mindegy.

2012. febr. 25. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!