Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben alszanak a gyerekek az...

Miben alszanak a gyerekek az óvodai alvás idején?

Figyelt kérdés
óvoda, alvás
2012. febr. 18. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Pizsamában. Nekünk kell bevinni a gyerkőcnek és két hetente hazaadják kimosni, a szintén általunk vitt ágyneművel együtt.
2012. febr. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pizsi. Lehet vinni ágyneműt is (én viszek neki mindent) de azt nem muszáj. Ha nem viszel ágyneműt, akkor ott adnak plédet. De huzatot vinni kell, bár ovija válogatja.
2012. febr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pizsamában,pénteken hozzuk haza kimosni.Nálunk ágyneműt nem kell vinni,az oviban adnak! :-)
2012. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs pizsi. Kiscsoportos a fiam és abban a ruhában alszanak, amiben játszanak. Ágyneműhuzatot kellett bevinni, kéthetente adják haza mosni. Én komplett ágyneműt vittem, párnával takaróval.
2012. febr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pizsi :D
2012. febr. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
abban amibem játszanak bent.vagy leveszik azt is mert nagyon meleg van,igy nem fáznak meg.
2012. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pizsiben.
2012. febr. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!