Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudtátok, hogy a gumicukor...

Tudtátok, hogy a gumicukor egészséges a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
állitolag jo a csontokra,haj,köröm,a zselatin miatt.szoktok adni a gyereknek?
2012. febr. 18. 20:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom, én úgy hallottam, hogy benne van az 5 legegészségtelenebb étel közt. Nem csak gyereknek, felnőttnek is.
2012. febr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem. És a legkevésbé sem nevezném egészségesnek. Hol olvastad ezt a butaságot? Szegény egyetemi professzoraim forognak a sírjukban.
2012. febr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
68%

Ezt biztos a gumicukor gyártók hirdetik... :o)

Amúgy az enyémek átlag havonta kapnak egy darabot. Ennyi nem hinném, hogy megártana..

2012. febr. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
a szomszédnöm mondta,aki szülésznö.nem tudom mennyire igyz,azért is kérdezem,meg várok véleményeket
2012. febr. 18. 20:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
tele van cukorral.minden csak nem egészséges
2012. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

No férjem is bekukkantott:

A zselatin egy fehérje, ami a gyomorban emésztődik, így a csontokba, hajba stb. nem igazán jut el...

egy kémikus feleség


Ja, biztos a szülésznő részesedést kap a gumicukor gyártóktól! :D

2012. febr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem szereti a lányom. Szerencsére. Tutira nem egészséges, mert egy gramm természetes anyag nincs benne.
2012. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy NEM egeszseges. Cukor, sokfele szinezek (mu), egyeb nagyon egeszsegtelen (mu) anyag van benne. Nagyon egeszsegtelen. Igaz, nincs szuleszno szomszedom, de orvosok a szuleim, es ilyen etelek nalunk ki vannak zarva. En sem szeretnek majd venni ilyet a gyerekemnek.
2012. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A nutellara is csupa hazugsag van irva hogy az milyen egeszseges, amibe ennyi cukor van az mind mesze van az egeszsegestol. Talan ha tiszta gyumolcsbol valami hazi uton lehetne eloallitani mesterseges anyagok nelkul akkor bevennem, hogy kis maci formabajaban jobban megennek a gyumit a gyerekek
2012. febr. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam szereti és szoktam neki venni ugy 3 hetente egy csomaggal.Két napra elosztom neki.Szerintem nem rosszabb mint aki egy héten 4* eszik sertéshúst vagy akár milyen húsfélét.És bármi mást ami ugye mérgező mert már minden mérgező és káros az egészségre.
2012. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!