Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Mi volna (vagy volt)...

Anyukák! Mi volna (vagy volt) az a pont vagy esemény, amikor a gyerek kikap (ott)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ilyesmiről még beszélni is bűn mostanában, de mégis kíváncsi volnék, aki le meri írni vagy megosztani a tapasztalatait.
2012. febr. 20. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

èn ellene vagyok a testi fenyítés minen formájának.

de mindenképpen fenyítem a gyereket, és nálunk is képes dolgokba az utolsó pillanatig feszíteni a húrt.


másfél éves így még kicsi a nagy dolgok müveléséhez. de pl a kanappén ugrálás nálunk tilos és ott szokott a pohár betelni. ilyenkor egyszerüen nincs mese oda ülök a kanappéra és nem mászhat fel. akkor sem ha nagyon üvölt, addig ülök ott míg elfogalaja magát mással. de ha ugrál kanappéra felmászás nincsen többet.


akkor volt olyan hogy szoltam neki adja oda az újságot ami a kezébe van és gyors mozdulattal szétkapta és szétszorta. na akkor is elfogyott a türelmem és a leszidás mellett, kénytelen volt velem jönni és össz szedni az újságot, habár ö csak állt de fogtam a kezét és jönnie kellett minden darabbal velem a végén már ö dobta bele a kukába. szóval ezzel tanítottam hogy anya nem hülyeségeket beszél.


késöbb biztos lesz ennél nagyobb bünök is, de ha kikapás alatt ütést értezs nem tudom elképzelni hogy megüssem, hogy annyira elfussa az agyamat a vér hogy akár a kezére is kelljen ütnöm. nálunk férjem sem üt meg engem, én sem öt, így a gyereket sem ütjük.

2012. febr. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 éves a fiam, eddig 1x csaptam a kezére, mert századszor hajította a töltött káposzával teli kanalat nagyívben át a konyhán. Annyira meglepődött, eléggé megbántam, ez volt az egyetlen ilyen eset, kb. 2 hónapja.
2012. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, kár, hogy az utolsó mondatoddal "elrontottad" az egészet...


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hogy veri szét a gyerekét, mert én sem szándékozom. De ez a kit üt vagy nem a férje - ezt a fajta hülyeséget nem is értem, miért kell belemagyarázni meg hozzátoldani.

2012. febr. 20. 13:25
 4/5 A kérdező kommentje:
2. ilyesmikre gondoltam inkább, hogy mikor és mivel sikerült a gyereknek elérni, hogy szakadjon a cérna. Köszi a választ neked is!
2012. febr. 20. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
3,5 éves a lányom, talán 2-3x csaptam rá a fenekére, igazán nem értem el vele semmit, csak a saját dühömet vezettem le. Olyanokért kapott, mint a 2. írta, tehát hogy már századszorra magyaráztam el neki valamit, de azért is csinálta, mostanában már felesel is, úgyhogy sajnos megint érik. :( Valamelyik nap megkaptam, hogy ne dumálj.... Gondolom az oviban hallja. Mondtam neki, hogy még egyszer meghallok egy ilyet és rácsapok a fenekére. Pofont sosem adnék neki, de egy fenékre csapással nincs probléma szerintem, legtöbbünknél van, hogy elszakad a cérna.
2012. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!