Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adjak enni 3,5 éves...

Mit adjak enni 3,5 éves náthás, lázas, étvágytalan kisfiamnak?

Figyelt kérdés
Ma voltunk dokinál, antibiotikumot kap, viszont 3 napja alig eszik pár falatot. Erőltessem? Mivel? Vagy várjak míg jobban lesz? Ti mit adtok neki ilyenkor?
2012. febr. 21. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez van most nálunk is.Amit hajlandó volt megenni:felvágott,ropi,vajas kenyér,keksz.Még a kakaót sem kérte.Már valamennyit javult a helyzet.
2012. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a torka fáj, akkor a leves, főzelék bejöhet. Az enyém almát evett.

Én nem erőltettem annyira az evést, csak az ivást, mert az étvágytalanság a betegség velejárója, legalábbis kezdetben. Inkább gyakrabban kínáltam meg étellel, s ha evett 3 falatot, már örültem.

2012. febr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tejbegríz?
2012. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg mit enne. joghurt,puding,palacsinta, tejbegríz,rizs,turo rudi gyümölcsok levesek,fözelék stb. ilyenkor még a chips is szoba jöhet vagy a mézes kekszek azok legalább táplálóak is. muszáj, hogy egyen valamit, mert a sok folyadék sem jo, nem tud felszívódni a gyogyszer.
2012. febr. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!