Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha éjfél körül azt veszed...

Ha éjfél körül azt veszed észre, hogy a szépen alvó kisgyermekednek átázott a pelusa, akkor rögtön kicseréled tudván, hogy utána biztosan nem fog visszaaludni legalább 2 órán keresztül?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 06:58
 1/9 anonim ***** válasza:

èn nem veszek ilyet észre, mert ö is alszik és én is alszom külön ágyba. ha felébred bemegyek és ha nem tud elaludni megnézem miért, és ha akkor nedves minden akkor kicserélném.


amúgy soha nem volt átázva, reggelre nagy bugyor van mindig.


Egyszer hányt éjszaka. bementem csititgattam és akkor vettem észre hogy hányt (félhomájban nem láttam). elkezdtem gyorsan kitörölni, gondoltam szegény most kicserélem a lepedöt, de meddigre oda értem az újjal aludt az ágy másik felén. így amit tudtam kitakarítottam, és letakartam egy pelenkával ahova hányt, majd reggelig aludt.

2012. febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem szokott átázni a pelus éjjel. De ha megtörténne, természetesen átöltöztetném. Mondjuk - ismervén a gyerekeimet nem nagyon aggódnék azon, hogy nem alszanak vissza. Vélhetőleg föl se ébrednének, ha mégis, kettőt pislantanak és alszanak tovább.

Kicserélni mindenképp muszáj, a teljesen átázott cucc egy idő után lehűlik és megfázhat, nem is beszélve arról, hogy kicsípné a popsiját.

2012. febr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet nem jó a pelenkátok.az én fiam soha nem ázott át éjjel(libero),és a méretválasztás is fontos.

amúgy én sem vettem volna észre,mert külön szobában,külön ágyban,hálózsákban alszik születése óra(2,5 éves),de biztos nem ázott át,mert reggel soha nem volt nedves,a pelenkában meg volt bőven pisi

2012. febr. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor a lanyom annyira nyugtalanul aludt, hogy sikerült úgy elnyuznia a pelust, hogy pisis lett a pizsije. Minimális fény, éneklés, nagyon óvatos mozdulatok keretein belül tettem tisztába, és át is öltöztettem. Nem ébredt fel, ügyes voltam. :)
2012. febr. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem szokott átázni a pelusa hálistennek, ezért nincs rá szükség. Fürdés után kap tiszta pelust, az csak reggelre telik meg.

Olyan volt még régebben, hogy éjszaka bekakilt, az más, akkor mindenképpen cserélni kell.

2012. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy válaszolt.

Igen, már pelust is váltottunk, de valamiért most ez sem jött be pedig direkt nagyobbat vettünk.

Azért ébredek fel, mert a nagyobbik lányom éjfél körül megébred, hogy pisilni kell mennie, és akkor megnézem a kisebbet is, és ő nála rendszeresen minden éjjel átázik, és pisis a ruhája, ágyneműje. Nem kapcsolok villanyt, csak félhomály van, de mégsem bír szegény visszaaludni:-( Pedig szerintem este már nem iszik túl sokat, éjjel pedig egyáltalán nem iszik, ő nem is ébred fel rá, hogy pisis mindene:-(

Hason alszik, a kis feneke a magasba, lehet, hogy ezért is folyik neki vissza? :-(

2012. febr. 22. 10:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is sokszor jártunk így régebben, én is mindig vacilláltam, hogy átöltöztessem-e kockáztatva ezzel, hogy nem alszik vissza, de aztán mindig kicseréltem neki. Nem bírtam volna nyugodtan aludni, hogy tudom, hogy át van ázva, féltem hogy megfázik a veséje vagy ilyesmi. Aztán váltottunk eggyel nagyobb pelusra és megszűntek az átásások.
2012. febr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Huggies pelus jött be mindkét gyerekemnél, de nagyon hamar kell belőle méretet váltani. Ahogy a baba a következő méret alsó határát eléri súlyban, már az való neki. Meg nagyon kell figyelni a fordokra, főleg a combrészen, ha szépen kifelé áll, akkor abból a pelusból semmi nem folyik ki.
2012. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, én is mindig kicserélem, csak sajnálom szegényt, mert annyira fáradt napközben, reggel is ébreszteni kell, hogy tudjuk vinni a tesót az oviba, és így, hogy éjjelente fent van, teljesen kifárad.:-(

Most vettünk direkt egy számmal nagyobb Liberot, de nem jött be :-( Megpróbáljuk a Huggies pelust, hátha az jobb lesz neki :-)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. febr. 22. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!