Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csak 11 éjfél felé...

Miért csak 11 éjfél felé alszik el?

Figyelt kérdés
3 lesz novemberben! Ez a probléma kb 1 hónapja van! Semmit nem változtattunk a napi renden dél és 13 óra között elalszik és kb 2-2 fél órát pihen délután! utána játszótér este 8-kor fürdés és én szeretném ha 21 körül azért aludna na de 23??????? ti,hogyan csináljátok?
2011. aug. 13. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

És mikor kel fel?

Unokahúgom 2 és fél éves,ő 9-kor alszik el, de azért, mert napközben semmit sem alszik.

Ha ki iktatod a délutáni alvást, hamarabb elalszik, de korán kel.

Ja, és egész nap nem tudsz semmit sem pihenni, mivel nincs délutáni alvás.

Ördögi kör.

2011. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
gondolom, nem ovis. ha ovis lesz és korán kell kelnie, biztos korábban is fog lefeküdni, plusz nyáron későn sötétedik, télen hamarabb érzi magát fáradtnak az ember.
2011. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csökkentsd a délutáni alvás idejét 2-2félrő 1-1félre. Nehéz ébreszteni, de próbálj ajtót nyitni rá és zajt csapni kint, hogy ne érezze, hogy direktbe ébresztve lett.

Nem kizárt, hogy túl sok már ez az alvás neki, emiatt alszik el utána nagyon későn.

Ezzel párhuzamosan próbáld előrébb hozni fél-fél órával néhány naponta az esti alvását is. Következetesen, kitartóan.

2011. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Étrend. Ne egyen sok édességet(energia) lefekvés előtt mézes tej, és bealszik egykettő. Én még most is azt iszok, ha nemtudok elaludni, vagy nem vagyok álmos, de muszáj lefeküdnöm, mert másnap pl. kelek valahova korán.. :D
2011. aug. 18. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!