Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 12 colos (") kisbicikli...

A 12 colos (") kisbicikli milyen korú gyereknek való? Van ettől kisebb is?

Figyelt kérdés

2012. febr. 22. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia.Kisfiam 3.5 éves(104cm kb.) és ekkora bicaja van,igaz futó bicaj,de ezt is lehet állítani,az ülést 3 fokozatban,ezen az van,hogy 2-5 éves korig:-)

üdv

2012. febr. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az Intersportban kapható 10"-os.

A 12"-os szerintem 3-3,5 éveseknek való, persze függ a gyerek testmagasságától is.

2012. febr. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 éves lányomnak 12 colos van...nem kicsi neki. Előbb nagyon nem is tudott tekerni. 91 cm és 14 kiló szóval átlagos 2 éves. Az ülést lejjebb és feljebb lehet tenni ennyi. Viszont nem kell 1-2 éven belül lecserélni, méretre még a 4 éves fiamnak is jó végülis, de neki 16ost veszünk már tavasszal épp ezért hogy egy pár évet kitartson azért.
2012. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem akarom megcáfolni, ami írt az egyik anyuka, de a 12-es bicikli kicsi már egy 3,5 évesnek.

A kislányom 3,5 éves és most vettem neki 16-os hello kittys biciklit és teljesen tud vele menni.Le van véve a legkisebbre az ülés, van pót kereke.Én vettem neki tavaly 12-et, de el is adtuk mert nem volt jó.Vettem futóbiciklit, az nagyon szupi, szerintem kezdésnek nagyon jó.Jobb mint 12.es bicót venni.a 14-es felesleges.Én a 16-t ajánlom.

Amúgy a kislányom is 104cm.

2012. febr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 16ost ajánlod?? Dehát a kérdező épp azt kérdezi van e a 12esnél KISEBB ...
2012. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdésed 2. felére tudok reagálni, éppen tegnap láttam 10-es biciklit, tehát van kisebb a 12-nél.

Épp msot vacilálok én, hogy a júniusban 3 éves fiamnak most futó- vagy hagyományos biciklit vegyek.

2012. febr. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én az egyik válaszolónak írtam hogy 16-os való 3,5 éves gyereknek!!!!!!!!!!!!!

Meg válaszoltam a kérdezőnek is hogy én a futóbiciklit ajánlanám a 12 bicó helyett.

2012. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Első voltam.

Nem kicsi a fiamnak a bicaj,Sőt még van egy fokozat az ülésen amivel magasabbra lehet állítani,nem minden bicaj egyforma ám,mármint magasságra:)ez még egy darabig jó lesz neki!

Üdv

2012. febr. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én írtam az intersportos választ, és hogy 3,5 éves gyereknek való.

De azt is írtam, hogy méretfüggő. Te is a saját gyereked méreteiből indulsz ki, és én is a sajátomból. :-) Az én lányom 3,5 évesen a közelében sem volt a 104 cm-nek...

2012. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!