Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen kerékpárja van 3-3,5...

Milyen kerékpárja van 3-3,5 éves gyermekednek?

Figyelt kérdés

Igazából a méretére lennék kíváncsi.

Márkát is írhattok, amivel elégedettek vagytok.

Milyet ajánlotok?

Mire kell figyelni vásárlásnál.

Köszönöm


2012. febr. 23. 14:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én már 16-osat vettem neki,mert elég magas növésű.

Mivel ezek még 4 kerekűek elég ha a pedálig leér a lába.

Mi egyszerű Lofty márkájút vettünk,mert olcsó volt,de nagyon jó minőségű.

2012. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Könnyen használja? Ma ráültettem a fiamat egy 12"-re, eladó rá akart beszélni, hogy jó. Nem tudom.... Olyan picinek tűnt.

És olyan játékbicikli szerű.

A 16"-os 3x akkora volt, vagy nem mondott igazat és az más méret volt. Azoknak pótkerekei sem voltak.

103cm a fiam, izmos, erős. 16kg.

2012. febr. 23. 14:22
 3/11 A kérdező kommentje:

Felhívtam egy hivatalos kerékpár szaküzletet. Ott azt mondták, hogy a 16"-os 5!!! éves kortól jó, előbb nem.

Hm.....

2012. febr. 23. 14:37
 4/11 anonim ***** válasza:

2 évesen kapott 12-es Loftyt. Most lesz a 4. szülinapja és már a 16-os loftyt vettük meg ajándékba. Mert a 12es bicajnak hiába lehet állítani az ülését, kormányát, mégis kicsi a gyereknek. Túl közel van az ülés-kormány, meg valahogy olyan a gyerek a biciklin, mint a majom a köszörükövön... Ő most 106 cm és 15 kg.

Azért érdemes több márkát megnézni (kínaiakat ne), mert a 16osok közt is van olyan, aminek elég jól letehető az ülése. Én a teszről vettem, nézd meg, hátha...Ennek még vannak oldalkerekei is, bár nekünk az már nem kell, mert tud 2 keréken tekerni a gyerkőc.

2012. febr. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 16-os valóban óriási egy háromévesnek. Mi ennél kisebbet vettünk - létezik, hogy 14-es, vagy rosszul emlékszem? - pótkerekes, harmadik szülinapjára kapta, szereti. Kell, hogy leérjen a lába akkor is, ha van pótkerék. Nem sajnáltam rá a pénzt, mert van (és még lesz) tesó, aki megörökli, így hallgattam a bicikliboltban az eladóra. Inkább picit drágábban és a gyerek méreteihez igazodót vettünk, akkor is, ha két éven belül vehetjük a következő méretet.
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

12"-es lofty volt amin ma ült és hát tényleg furcsán nézett ki. Majdnem hozzáért a térde a kormányhoz....

köszi a válaszokat

2012. febr. 23. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is 16ˇ-oson gondolkodom. A lányom is magas 3,5 éves 106 cm és 16 kg, a kisebben nagyon furcsán ül.

Hiába ajánlják 5 éves kortól, ha van olyan gyerek aki átlagnál magasabb. Ha nem tud menni a kisebbel, akkor ajánlhatja nekem az eladó, nem fogom megvenni azért, hogy fél éve múlva kidobjam, vagy eladjam fillérekért és vegyek egy újat horror áron.

2012. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
12-es volt a lányom első biciklije, amit 2,5 éves korától pótkerékkel használt, 3,5 évtől kétkeréken. 4 éves volt, mikor megörököltünk egy 16-os Hausert, azóta azzal teker. Ő is elég magas növésű, 4 évesen 110 cm körül volt.
2012. febr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ilyet vettünk, a 16" nagy lett volna. Ez most tökéletes 1-2 évig remélem.


[link]

2012. febr. 24. 10:37
 10/11 anonim ***** válasza:
És ki is próbálta a gyerkőc? Könnyen rá tud ülni? (a váz miatt kérdem, amolyan férfivázas :))
2012. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!