Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen cipőkkel készűltök...

Milyen cipőkkel készűltök 2,5-3 éves kislányotoknak a tavaszra?

Figyelt kérdés
Én arra gondoltam hogy veszek egy d.d.step bőr csajos félcipőt amit tud nadrághoz hordani, meg egy csajos hímzett tornacipőt amit meg legginghez meg melegítőhöz tud. Szerintetek ez elég és jól variálható? Ti miket vesztek? Bőr csajos félcipőt ráadtok leggingshez?
2012. febr. 23. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én már vettem is a teszveszen:)

Kapott egy Nike sportcipőt, egy Nike balerínát, egy Deichmanos magasszárú barna cipőt, aminek az orr része barna lakk, a boka része, és tépőzárja, a többi része pedig matt barna, és rózsaszín virágos.

Tavaly ősszel kapott egy magasszárú tornacipőt, de nekem nagyon nehéznek tűnt, nem szerettem.

Én a sportcipőt is ráadom leggingshez, fariszoknyával, kapucnis kardigánnal. Olyan kis csini sportos, csajos trendi volt tavaly is. A lakkosnak gumi a talpa, ami az orrára felkanyarodik, az olyan elegánsabb, azt bársony szoknyákhoz nadrágokhoz vettem. A balerína meg mindenhez megy. A sportcipő is szerintem jó farival, szabadidővel.

2012. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Liliputi puhatalpút veszek, tavaly is az volt.
2012. febr. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Nike sportcipője volt tavaly, nagyon szerettük, most is azt fogok venni, meg valami kis bőr félcipőt, amit szoknyához vagy csinos nadrághoz hordhat. A Deichmannban szoktam vásárolni, eddig még mindig találtam olyat, ami nagyon tetszett, remélem, idén sem lesz másként. De nem veszem meg, csak ha aktuális lesz, mert hihetetlenül nő a lába és nem akarom, hogy idejekorán kinője.
2012. febr. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek szerint én vagyok az egyetlen anyuka, aki mezei kínais meg tescos cipőt veszek neki.


Kérdésedre felelve először is gumicsizma, a vizes tavaszi és vizes nyári napokra :)

Aztán egy sportcipő és egy kis topánka a leggingshez.

Nyáron pedig szandi és habpapucs.

2012. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsô vagyok, én is megvenném neki a Tescos cipőt, csak sosincs abban a méretben ami kellene. 27-es lába van, nagyon csini topánkákat láttam ma is 1000-1500-ért, de csak 21-22-23 méretben volt, és mindig ígyjárok. A tescos sport cipővel nincs jó tapasztalatom, első alkalommal lerúgta az orrát, míg a Nike sporcipőjét képtelenség, annyira erős bőr!
2012. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!