Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt még olyan anyuka...

Van itt még olyan anyuka akinek a gyermekének visszatérő Bronchitise van vagyis hörgőhurutja van?

Figyelt kérdés

2012. febr. 24. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok!

6 hónapos kora óta van,most 20 hónapos.

Most is épp"ugat" álmában a drágám :(((

Sógépet használunk ,azóta talán sokkal kevesebbszer jön elő.

De volt most egy kis meghülés(szánkózás),orrfolyás.És a lerakódott trutyi miatt most jön a hörghurut.Úgyhogy ma este sztem már kapja a kúpot rá...

2012. febr. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jaj ez nagyon rossz én tiszta ideg vagyok ilyenkor,az én kisfiamnak 5hónapos korában jött elő és most már 2.5éves de úgy látom már nem olyan vészes mint amikor kisebb volt remélem hamar kinövi.én most próbáltam ki a Baby Luff balzsamot és 2nap alatt majdnem rendbe is jött.és még a Prospant is próbáld ki szerintem attól is javult ennyit.
2012. febr. 24. 14:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a baby luff-tól befullad:( A másikat meg nem is ismerem...az mi???
2012. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jaj sajnálom ,én most próbáltam ki de nekem nagyon bevált.A Prospan szirup Borostyán levél kivonatú gyógynövényes végülis.légcsőhurut gyulladásos légzőszervi megbetegedésekre való.
2012. febr. 24. 14:05
 5/13 anonim ***** válasza:

szuper!Köszönöm,utána nézek


nekünk ilyen gépünk van és minden éjszaka és a nappali alvásnál is megy....eddig nagyon bevált!!!!


[link]

2012. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szívesen ,egy próbát megér.én is gondolkozom egy ilyesmin hogy megvegyem-e .ennek mennyi az ára??
2012. febr. 24. 14:14
 7/13 A kérdező kommentje:
ja már megvan.és nektek melyik van??
2012. febr. 24. 14:16
 8/13 anonim ***** válasza:

a sima s2,tehát nem a plusz

olyan 10 körül vettem metroban,ott a legolcsóbb a betét is hozz,ott 2500,míg mindenhol 3600körül van

2012. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm , :)
2012. febr. 24. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:

a fiamnak is visszatérő probléma

mi hideg párásítót használunk salvus vízzel.

eleinte állandóan kapta a rectodelt kúpot,aztán pullmonológus kivizsgálta,és kapott ventolint,ahhoz persze meg kellett venni majd nyolc ezerért az optichambert,de legalább használ.az utóbbi két betegségnél nem is kellett használni,egyre hamarabb gyógyul,jobban viseli,kevesebbet köhög.

bár minden hónapban antibiotikumot is szed.

most kapott immunerősítőt,az direkt felső légúti megbetegedéseknél segít állítólag,ribumonylt írt a doki.két heti adagot már megkapott belőle.de most is beteg,folyik az orra köhécsel,nem tudom még mi lesz belőle.

2012. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!