Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba is mindenből van bent...

Oviba is mindenből van bent váltóruha a gyerkőcötöknek?

Figyelt kérdés
tehát zokni, gatyó, nadrág, pulcsi, póló
2012. febr. 24. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk csak ezek: zokni, bugyi, nadrág, póló.


Pulcsi, sapka, kinti ruha, ilyenek nem.

2012. febr. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 vespana ***** válasza:
Nálunk az oviba nincs váltó ruha mindent vinni kellett az első nap , benti játszó ruhát, kinti ruhát , kinti cipőt , benti cipőt és váltó ruhát is.Na és persze tisztasági csomagot, szappant , fogkrémet wc-papírt , papír zsepit is :) Nálunk csak a bölcsiben voltak váltóruhák.
2012. febr. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk van váltó ruha de azt úgy értem,ha valami gond van le tudják cserélni,tehát nem veszik át reggel meg haza du.váltóruha mindenből van,egy polópulcsi,gatyó,zokni,nadrág.már kellett a zokniját is cserélni,gatyát is volt hogy le is öntötte magát,igy a pulcsit is cserélni kellett.
2012. febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bölcsibe is mindenből volt bent neki 1-1. Akkor viszek neki oviba is mindent.
2012. febr. 24. 17:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem öltöztetem át, abban van bent amiben viszem is. Bölcsibe is így volt.
2012. febr. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!