Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért csinálhatja ezt?

Miért csinálhatja ezt?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 éves múlt novemberben.Eddig sem volt jó alvó,de éjjel 1 ébredéssel megúsztuk.Kb 2-3 hete viszont éjjel fél1-1 között felébred,behív és ordít,hogy ki,ki akar jönni a kiságyból.Hisztizik kb 5 percig,de addig teli tüdőből ordít.Aztán megkeresi a cumiját,lefekszik és alszik reggelig.
2012. febr. 26. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor nincs ébren,esetleg rosszat álmodik,vagy 2-3 héttel ezelőtt érhette valami "sokk" amiről te azt hinnéd hogy jelentéktelen dolog,benne viszont nagyon megmaradt!

Azért írom ezt mert az én fiam is csinált ilyet nem egyszer,de nálunk volt olyan is hogy pisilnie kellett(akkor már szobatiszta volt)de nem tudta mondani,én ráültettem a bilire,pisilt,és gond nélkül visszaaludt.

2012. febr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!