Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Futóbiciklis kérdés?

Futóbiciklis kérdés?

Figyelt kérdés

Melyik jobb?Az egyenes kormányos: [link]


Vagy a "hullámos": [link]


Melyik jobb a gyermek számára?És mi a különbség?Tuja valaki?


2012. febr. 26. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocs,tudja
2012. febr. 26. 15:44
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem használaz szempontjából teljesen mindegy. Amelyik jobban tetszik. Nekünk az első van csak más színben.
2012. febr. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszont felhívnám a figyelmed egy fontos dologra. A másodikon nincsen fék! :O Azt én biztosan nem választanám. Hogy áll meg vele ha megindul úgy rendesen? Azért ezzel már gyorsan mennek, nem olyan mint a kismotor. Fék nélkül ez életveszélyes!
2012. febr. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy áll meg, hogy leteszi a lábát és lefékezi magát vele, nincs pedál, ami ebben gátolná. Szerintem azt nézd meg, hogy hány centi magasságig használható, én azt hiszem, hogy a decathlonos, alacsonyabb magasságig jó, egyébként ajánlom még a következőt, mi is ilyet vettünk, ennek emelhető nemcsak a nyerge, hanem a kormánya is: tanulobicikli.hu. Nekünk bevált.
2012. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Abszolút egyet értek azzal a válaszlóval, aki azt írta, hogy nem kell fék. Hiszen ez kb. 1,5-2 éves kortól van és ők még nem nagyon tudják, hogy mi az a fék, tapasztalatból tudom. Nekünk a Puky van, nagyon praktikus, kihasználható. Ők ösztönből leteszik a lábukat, mikor úgy érzik, hogy le kell. A féket nem használják.
2012. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

tanulobicikli.hu

Olyan, mint az 1., de olcsóbb.

2012. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nagyon régóta van.A férjem sokat járt külföldön anno,akkor vett 2006-ban ,fából van egyenes kormányosat.Én nem láttam előre, mi lesz ezzel a csodajárgánnyal, de nagyon hamar beletanult a gyerek,és utána pikk pakk megtanult 2,5 évesen bringával menni.1 x se fogtuk,hogy tanítsuk.A lábát spontán lerakta,volt a cipőink orrán gumi védő,igaz-volt száguldás :-) én néha féltem,de nem akkora sebességgel ment,ne tudjon megállni.

A mostani biciklink már hullámos kormányos Bmx, hogy egyenes háttal üljön,ha pl tekerünk hosszabb távot kényelmesebb neki.(a fiam ledobja a játszón,sok gyerek ráül a bicónkra, több anyuka meg is jegyezte,mindenkinek ez kell, lehet ők is érzik jó fazon.)

Nem bántam meg a futóbringát ...volt aki csupán a sima bicajról szerelte le a pedált , akkor is hamarabb tanul egyensúlyozni.

2012. febr. 27. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!