Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 20 hónapos gyermeketekkel mit...

20 hónapos gyermeketekkel mit játszatok egy nap? Mennyit foglalkoztok vele?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
építünk,vagy inkább rombolunk.kockával,duplóval.nagyon szereti ha olvasok neki (thomasos könyv),újabban rákapott a motorozásra.ha az idő engedi akkor kint az udvaron pakolászik.
2012. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
építünk, borzasztóan szereti a ruhákat pakolni, ugy hogy mindig bevonom pl. a teregetésbe, zoknik alsónemük elrakásába - tudom ez nem játék, de neki igen :) olvasunkj, táncolunk. 19 hónapos
2012. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is bevonom a házimunkába, nincs más választásom, reggeli után bevásárlással kezdünk, ezt egy kiadós levegőzéssel, sétával, mozgással, környezetfigyeléssel összekötjük. Ha hazaérünk gyorsan felkészítjük az ebédet, és íg az elkészül együtt játszunk, ilyenkor intenzíven csak az övé vagyok. Ebéd után alszik, uzsi után ha nem lettem kész alvásidőbe a házimunkával akkor besegít ruhát pakolni, porszívózni stb. Aztán megint játszunk egy rövidebbet, 6 körül hazaér a párom. Ő is beszáll, vagy átveszi az én helyem, aztán vacsi és alvás. Képeskönyvet nézegetünk, rajzolunk, mondókázunk, gyurmázunk, autózunk, építünk, kirakózunk stb.
2012. febr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
egész nap foglalkoztunk vele és játszotunk kivéve ammiko allszik!
2012. febr. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem ikreim vannak..egy fiu es egy lany..delelött alvas utan mindig jatszunk epitgetünk de inkabb tancolni szeretnek..aztan ha kifaradtak mar akkor nagyon nyügösek..ilyenkor visszateszem öket a kisagyba es szep csöndben jatszanak pihennek..addig gyorsan megfözök aztan mielött eszünk meg kifarasztom öket kicsit es ebed utan altalaban fel 5ig alszanak.Ebredes utan uzsi es ha az idö engedi akkor kint vagyunk a szabadban vagy bevasarolni megyünk ...fel 8 kor esti alvas..
2012. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!