Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit foglalkoztok aktívan...

Mennyit foglalkoztok aktívan gyermeketekkel? Lányom 5, kisfiam 2 éves. A ksifiam még elvan egyedül, de a lányom szinte állandó foglalkoztatást igényelne, ami lehetetlen és megsértődik.

Figyelt kérdés
Különösen azért, mert a nyamamámánál máshogy van, ott aztán ő van egész napa középpontban. Persze itthon is játszom vele/velük, de állandóan nem megy és ha arra kérem most egyedül vagy a testvérével játsszon, szinte vérig sértődik vagy hisztizik..nagyon furcsa. Hiába magyarázom, hogy főznöm kell, vasalni vagy csak most vmit szeretnék elolvasni, nem tolerálja.
2011. dec. 9. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ez sajnos ilyen. Nem tudok rá gyógyírt, főleg azért nem, mert a mi esetünkben nekem irtó lelkiismeret furdalásom van. Ráadásul másodállásom is van, amit csinálni kell. Igyekszem minél többet foglalkozni vele, de sajnos sokszor közbeszólnak a dolgok. Sajnálom, hogy segíteni nem tudtam. 3,5 éves kislány anyukája.
2011. dec. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem a nagy 5 éves a pici 2 hónapos. a nagy napközben oviban van ettől már eleve lelkiismeret furdalásom van, hogy mi meg otthon, pedig ő szeret oviba menni, mégis nekem olyan érzés hogy az egyikkel vagyok, a másikkal nem. 4 kor jön haza onnantól igyekszem estig vele lenni, ha máshogy nem megy odahívom szoptatáskor is és beszélgetünk, segít a konyhában, társasozni minden nap kell vele, és az esti mese csak tőlem lehet.Igazából ő olyan hogy ha dolgom van inkább segít csak hogy mellettem lehessen. Közben is lehet játszani mondókázunk énekelünk stb. Ez kb este 7 ig van tehát max. 3 óra az is vegyes figyelem a nagyra meg a kicsire. A kicsi persze pont napközben alszik jókat délután meg fent van és igényli hogy foglalkozzanak vele. Apa viszont sokat van a naggyal ő fürdeti, együtt vacsiznak míg én a törpét altatom, és ő hétvégente viszi pecázni, fociznak meg mindenféle fiú dolgot csinálnak.
2011. dec. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!