Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire volt letapadva a...

Mennyire volt letapadva a kisfiatok fütyije, amikor úgy döntött az orvos, hogy meg kell neki csinálni?

Figyelt kérdés
Egy hete voltunk a sebészeten,mert be volt gyulladva a fütyije. holnap kell vissza vinni,két nap alatt teljesen helyre jött neki,de nem lehet teljesen hátrahúzni. Félek,hogy meg fogják neki csinálni,viszont nincs szűkülete. Le van neki tapadva,de kb 2 centire hátra lehet neki húzni. Csak még egy kicsit le van tapadva. Szerintetek mit fognak mondani? 3 éves lesz jövő hónapba.
2012. febr. 29. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:

A fiamnak egyáltalán nem jött hátra a bőr a kukacán. Nem akartam piszkálni 3éves koráig, de addig rágták a fülem, elvittem a sebészetre, ott kaptunk kencét 2hétig kentük neki. Utána a doki egy pici pálcikával letolta a bőrt a makkról. Fel se tűnk a kicsinek. Azóta nincs problémánk. Ahogy végzett a doki, felöltöztettem a gyereket, és már szét is kapta a rendelőt. Rendesen tudott pisilni, oké a fürdésnél nem örvendett, hogy meg akarom mosni.

Semmi komolyat nem csinálnak, ha csak letapadás, azt tényleg villámgyorsan megcsinálják.

2012. febr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!