Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vagy pl milyen pólyában...

Hogyan vagy pl milyen pólyában biztonságos a születendő kistesót a nagyobb testvér ölébe adni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Linkelnétek esetleg terméket ha bevállt?
2012. febr. 29. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igaz nálunk még nincs tesó, de mi 5en vagyunk testvérek, szüleim minden "új babát" az otthoniak kezébe adtak mikor hazajöttek a kórházból, hogy ne legyen nagy féltékenység.

Én 16 hónaposan fogtam húgomat,persze felügyelettel.

Anyuméknak a sima, hagyományos pólyájuk volt.Tényleg nagyon stabil tartást ad, én is ilyet vettem mikor fiam megszületett, nagyon kényelmes volt neki, én meg könnyen tudtam fogni.Szükség is volt rá,mivel 2 hetes volt, mikor benyeltem egy vírust és 39 fokos lázzal elég nehéz volt szoptatni,tartani...jól jött a pólya.De kicsit elkanyarodtam,bocsi:)

2012. febr. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk sose volt pólyába senki. :)

A nagytesó mindenképp üljön biztonságosan és stabilan.

És természetesen ha hosszabb időt szeretnének összebújva tölteni, akkor inkább a fekvő baba mellé bújjon oda a nagyobb.

Amúgy mekkora a nagyobb?

2012. febr. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.5 éves a nagyobb
2012. febr. 29. 23:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem raktam emiatt pólyába az újszülöttemet.

22 hós volt a nagy, leültettem a kanapéra, és a kezébe nyomtam a picit. Inkább a kanapén volt a pici is, csak támaszkodott a nagyon. Nem volt semmi, ott ültem mindig mellettük. Sokszor akarta megfogni, mindig engedtem neki, aztán 2-3 hét után meg is unta, utána már nem akarta fogni.

2012. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nálunk még nincs tesó, de vannak unokstesók, kicsit idősebbek. Ők mikor jöttek meglátogatni leültettem őket a fotelba és a kezükbe adtam a fiamat. Meg se mertek mozdulni, nehogy kárt tegyenek benne. Ja, pólya, meg minden nélkül, pedig volt nekünk is, az a sima megkötős, de fiam utálta. Ahogy beleraktam üvöltött. Most bezzeg elvárná egész nap, hogy abba hurcoljuk(plédbe szoktam néha játékból):).
2012. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!