Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 15-36 kg gyerekülés, ami...

15-36 kg gyerekülés, ami keskeny, de mégis biztonságos?

Figyelt kérdés

Hármas ikreink vannak.

Eddig 6 személyes autónk volt abban bármilyen ülés elfért.

Most viszont le kellett cserélnünk egy 5 személyesre és hátul a 3 gyerekülés nem fér el sehogy sem!


Nézem a Graco Juniort, de olyan " műanyag" vékonya anyaga van, nem tartom biztonságosnak.


Olyan ülést keresnék ami hasonlóan keskeny, de mégis tuti biztonságos.


HA van valaki aki hasonló méretű ülésekből képes volt 3 db-ot bepréselni hátra KÉREM írjon és ossza meg velem a tapasztalatait!


(ülésmagasítót nem szeretnék)


Köszönöm előre is!


2012. febr. 28. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Concord Lift EVO Pt.

Mivel nekem eleve "karcsú" gyermekeim vannak, így ezt választottuk. És nem csak szép és kényelmes, de biztonságos is.

ilyen: [link]


Mi akciósan vettük. De teszen, vaterán is kapsz olcsóbban.


Néztük annó a Gracot, de hiába jó márka egyéb téren a Graco, az ülése borzalmas. Nyeklik, kényelmetlen és nem egy stabil darab. Tudom, tizenakárhányezer, de annyit is ér:( Nekünk még a boltban sem ajánlották.

2012. febr. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom találsz-e ilyen ülést, mert elég széles mind a védőoldala miatt.Nekünk opel astra (caraván) autónk van.A kislányomnak van Cibex ülése 15-36kg meg a fiamnak a pierre cardin (9-25kg) ülése az autó két szélén.Mondjuk volt rá példa hogy a keresztfiamnak a ferrari gyerekülését is bepréseltük.
2012. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!