Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mért kel állandoan fél 6 kor...

Mért kel állandoan fél 6 kor a 2 éves fiam? Mindig, de már 1 éve szinte igyvan.

Figyelt kérdés
fél 6 tol mindennap fennt vagyunk,és már nem alszik vissza,olyan rossz mindig ilyen korán kelni,igyhogy nem is melozom még.másnak is kel ilyen korán?
2012. márc. 1. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor alszik el este? Lehet hogy ha később tennéd le aludni 1-2 órával, akkor reggel tovább aludna.
2012. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
fél 9 körül alszik el.kétlem,mert már volt olyan h 9-10 kor aludt el,még korábban kelt,és amugysem szeretném,ha este 10-ig fennt lenne,mert egy 2 éves,aludjoncsak 8 kor el,és nekem is csak akkor van szabadidöm.
2012. márc. 1. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:

én 2,5 évesem f 10kor alszik el és f8kor kel.

gondolom f6ra kialussza magát :)

2012. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert már nem álmos. Van egy ismerősöm, akinek a gyerekei hajnal (!) 2-re kialusszák magukat és kész. Pedig sem az oviban sem a bölcsiben nem alszanak délben a gyerekek. Esetleg ha véletlenül az egyik aludna tovább, a másik felkölti. Szóval szerencsés vagy :) Érzed?
2012. márc. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én 2,5 éves fiam is ilyen korán kelő, 5 körül fent van, és soha nem alszik vissza. Ő mindig is ilyen volt, szerintem megörökölte, mert én évekig a terhesség előtt és alatt is 5-kor keltem:) Este 8-kor megy aludni, egyszer-kétszer én is próbáltam ,hogy később teszem le, de semmivel sem aludt tovább reggel. A nappali alvása pedig 11-től van, kb. 2 óra.

Azért van ennek előnye is, sokszor például az ebéd már reggel 8-ra készen van:)

Úgyhogy nem vagy egyedül!

2012. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!