Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétségbe vagyok esve! 3 éves...

Kétségbe vagyok esve! 3 éves kisfiam hétfő óta lázas, napi kétszer ment fel a láza neki. Kap antibiotikumot is, mert a fülei is be vannak gyulladva. Ma viszont szinte egész nap lázas,38 fok. Ez influenza lehet?

Figyelt kérdés
Csillapítom neki, és kb 4 óra múlva visszajön a láza.Más kisgyerekkel is így van?
2012. márc. 1. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A 38 fok az még nem magas láz,én azt nem is csillapítanám,dolgozik az immunrendszere.A füleire én infra lámpát használtam,nagyon jót tett neki.Lehet influenza is,vannak végtagfájdalmai,levert?Ha vírus a kórokozó akkor úgyis a szervezetnek kell megküzdeni vele.
2012. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én újra elvinném orvoshoz holnap!
2012. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne gyógyszerrel csillapítsd, ez igazán nem magas láz, inkább vetkőztesd le kisnadrágra és trikóra, figyeld meg lejjebb megy majd.
2012. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vissza az orvoshoz!

De a fülészeten is mutasd meg mindebképp,mert biztosan attól lázas!



Jobbulást!


4 gyerkőc anyukája

2012. márc. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!