Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékokat kapott a...

Milyen ajándékokat kapott a kislányod a 2. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Egy kis segítség jól jönne. :)

Hátha adtok valami jó ötletet!


2012. márc. 1. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Én könyvet kértem mindenkitől. Azzal nem lehet nagyon mellélőni. :) Amit meg mi gondoltunk, hogy jó lenne, megvettük neki magunk.
2012. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1-2 órája írtam egy ugyanilyen kérdésre választ, lehet, hogy olvastad, de most is leírom:)

Futóbiciklit, gyurmát, festéket, hozzá való papírt, és egy leásott csúszdát a kertbe ami még nincs kész. Hétvégén ünnepeljük a szülinapot:)

Ha lenne rá keret, akkor kapna még egy jó minőségű háromkerekű rollert is, mert azt nagyon szereti a játszóházban.

2012. márc. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
takarékbetétet
2012. márc. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Könyvet azt kap gyakran - csak úgy -, már a polcra sem fér. Viszont ha kifejtetnéd bővebben, kedves 1. válaszoló, hogy Tőletek mit kapott, annak örülnék!


A futóbringa és a gyurma jó ötlet, olyanunk még nincs.


Várok még...

2012. márc. 1. 22:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Oh, hát a miénk már 2 éve volt 2 éves. Úgy emlékszem, akkor kapta az első biciklijét, meg egy nagy mackót.
2012. márc. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1. voltam, az lemaradt.
2012. márc. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam van de most lesz két éves. Leírom, amit ő kap, és szerintem kislánynak is jó lehet: futóbicikli, Tavaszi böngésző (ha esetleg nincs még böngészőtök, ez szerintem tutira befutó, imádják a gyerekek!), Orvosos táska. Még egy kicsi takarítószetten is gondolkodok, mert szeret segíteni!
2012. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi, jókat írtál! :)

Nincs még Tavaszi böngészőnk. Megnéztem most gyorsan google-ban, szerintem fogok venni.

Az orvosi táska is frankó! Úgysem kedveli a dokit, így hátha megszereti. :)

2012. márc. 2. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
A múlt hétvégén volt tartva a 2-ik szülinapja a kislányomnak. Játékokat kapott, csúszdát, babzsákfotelt, pénztárgépet, imád boltba menni, számolni, meg hintázót, olyan mint a hintaló csak alacsonyabb és egy óriás plüssállat nem a klasszikus hintaló!
2012. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!
2012. márc. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!