Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, hogy egy rosszul evő...

Van, hogy egy rosszul evő gyerek étvágya egyszercsak visszatér a régi kerékvágásba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Van, csak ahhoz a szülöknek kell nahyon megváltozni, és nem eröltetni többé a gyereket.
2012. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nemrég olvastam, hogy a gyerekeknek másfél - 2 éves korban átmenetileg csökkenhet az étvágyuk, ami pár hónap után rendeződik. Érdemes lenne adnod neki Béres cseppet, vagy valamilyen gyerek multivitamint, azok nagyon jó étvágyat csinálnak.
2012. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 hónapos :)
2012. márc. 3. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
2 és fél évesem, szinte csak gyerektársaságban hajlandó enni. A bölcsiben így jól eszik, otthon viszont semmit sem akar. Eddig én is a "ne erőltessük, mert csak nő az ellenállás" irányába voksoltam, de nem vált be. Ha unszolom, vagy megalkuszunk, hogy három falatot eszik és nézhet egy mesét, az jobban működik. Ha csak kínálgatom, simán rá se néz semmire. Félelmetes.Én is csak reménykedem, hogy javulni fog.
2012. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!