Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha befelé fordul a kislányom...

Ha befelé fordul a kislányom bokája, szupinált cipőt hordjon? Baj, hogy nem olyat vettünk? 15 hós, most kezd járni.

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ártana.

De az enyémre a bölcsiben sokszor kacsalábként adták rá a kiscipőt pont ezért direkt.

2012. márc. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha bedől a bokája akkor erősen ajánlott szupinált cipőt-szandit adni rá. Én már csak tudom. Nekem is olyan, rám nem adtak anno, talán azt sem tudták mi az, és 35 évesen állandó láb és hátfájással küzdök. Rettenetesen bedől a bokám már és nagyon drága (és nem mellesleg ronda) ortopéd cipőket kell hordjak, hogy elviselhető legyen.


A kislányom is "örökölte" tőlem és akármilyen drága bizony megvesszük neki! Nem akarom, hogy azzal a szenvedéssel kelljen élnie, mint nekem.

2012. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt orvossal kell megbeszélned, ortopéd orvoshoz kérj beutalót a házi gyermekdokitól.
2012. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk az orthopéd orvos szupináló sarokemelőt ajánlott. Leírta milyen magas legyen, így vettük meg. Pár száz Ft volt. Bele kellett vágni a szandáljába.
2012. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg ortopéd orvosnak. A lányom bokájára is ezt mondta a háziorvos, de a szakértő szerint ez fiziológiás fokú, azaz nem kóros. Hordhat szupinált cipőt de nem muszáj. A tesóm kislánya viszont másképp csámpás, neki azt mondták ártana a szupinált cipő. Szóval szerintem jobb ha megnézi valaki.
2012. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!