Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 eves kisfiatok hanyas...

2,5-3 eves kisfiatok hanyas teli sapkat visel?

Figyelt kérdés

Megtalatam a brendon oldalan egy learazott sapkat. Kulfoldon elunk de mindig ilyen sapkara vagytam. Anyumat elkuldenem, hogy gyorsan vegye meg jovo telire a kisfiamnak mert ahol elunk sajnos nem lehet ilyen jo sapkakat kapni. :( Jelenleg a kisfiam 2 eves es itt sajnos ugy vannak meretezve a sapkak, hogy 1-2, 2-3... eves korig. Szerintetek vegyek neki 53-as meretut vagy 51-es mertut jovo telire? Jovo februarban lesz 3 eves. Errol lenne szo:


[link]


Mar tiszta lazban egek.


2012. márc. 6. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem 53-ast,
2012. márc. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is 53-ast. A fiam két éves volt decemberben, az ő sapkája 51-es, a fejét tegnap mértem meg pont, 50 cm volt.
2012. márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is 53.
2012. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
épp most mértem 3 éves kisfiamnak a fejét,neki 51 cm,annak ellenére lehet én is az 53-ast venném,tovább lesz jó legalább.ez nem olyan sapi amúgy sem amelyikből kint lehetne a füle!
2012. márc. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Sokat segitettetek. Anyum holnap megy is a Brendonba.
2012. márc. 6. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!