Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Sült krumplit (hasábburgonya)...

Sült krumplit (hasábburgonya) hányszor kap 2-2.5 évesed? Milyen gyakran? És egyetértesz vel, úgy értem szereted adni neki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én 28 hónapos lányom imádja. De elég ritkán eszünk sült krumplit, kb 2-3 hetente 1x. Valahogy mindig más köretet csinálok. De szerintem akár hetente 1x is ehetnek sült krumplit.
2012. márc. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Havonta maximum 2-szer, de inkább csak 1-szer (van, hogy egyszer sem). Én eleve nem szeretek ennyire olajos dolgokat sütni-főzni, nemcsak a gyereknek, hanem magunknak sem, de ritkán belefér.
2012. márc. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a gondom hogy én se...magam is max.havi 1-2 szer ha eszek. Viszont a 26 hónapos lányom imádja, meg van őrülve érte...akárhányszor kérdezem mit szeretne enni (azért nem rá van bízva hogy mit eszik nyilván, csak úgy kedveskedésből megkérdezem mire vágyna)Nagyon szereti, nem tudom mennyiszer "fér" bele egy normál étrendbe, üldözni, tiltani se akarom (van egy nagyobb tesó is és mikor vendégségbe megyünk azért találkozunk sültkrumplival nem akarom hogy rávesse magát).

Tudom, nagyobb gondom sose legyen de nekem ez most kérdés.

Amúgy rakott zöldségeket, főzeléket, húst, gyümölcsöt minden ilyesmit megeszik!

2012. márc. 8. 11:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire rá van kattanva, akkor csinálj neki sűrűbben,esetleg próbáld ki ezt(vagy más sütőben sült krumplit)

[link]

Fagyasztva is lehet kapni olyat, amit nem olajban, hanem sütőben kell sütni.

Az én fiam egy időben rá volt kattanva a kenyérre, de úgy képzeld el, hogy ha meglátta, akkor már nem volt hajlandó mást enni,reggel-délben-este azt ette volna...aztán pár hónap alatt elmúlt, most már nem izgatja annyira.

2012. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én mindig sutoben sutom a sult kruplit ,kis vajon,így sokkal jobb,nem zsíros,egyébként havonta 1-szer eszik ilyesmit
2012. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen úgy szoktam amúgy is de olvastam hogy azok a hasábburgonyák amik sütőben süthetőek (készen kapható!) eleve át vannak itatva kicsit olajjal hogy ugye megsüljön ropogósra...

sima egyben hajában sült krumplit szoktam sütni amúgy is köretnek (olaj nélkül) de ő ezért a hasábkrumpliért van megveszve...csak úgy tolja be mint a ropit...

2012. márc. 8. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Én gyakran sütök, de már nem olajban, hanem sütőben. A sima tesco-s krumplit is. Igaz nem olyan mint a fritőzben sült, de azért mi szeretjük, és igy mégsem olyan zsiros. Csak kiolajozom a tepsit, beleteszem a krumplit kicsit megrázom és megsütöm. Nosalty-s recept is jó, olyat is gyakran sütök. Veszek mosott (tehát vékony eleve a héja) krumplit és ugyanúgy mint ahogy előbb leirtam megsütöm. Nagyon fini. Hetente 1-szer biztosan eszünk, van hogy többször is, attól függ mit főzök.
2012. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!