Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Étvágytalan gyerek. Aki volt...

Étvágytalan gyerek. Aki volt hasonló helyzetben, hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Konkrétan: Kislányunk 20 hónapos.

Reggeli 210 ml táp

délelőtt van hogy semmi vagy két harapás vajas kenyér.

Délben nem hajlandó főtt ételt enni, meg sem kóstolja. Ha nagyon éhes akkor eszik 2 kanállal de nem többet. Utána adok neki tápot 210 ml vagy 180 ml, mikor hogy issza meg.

Délután valamikor megeszi az almát valamikor kiköpi. Banán, barack szóba sem jöhet. Ma délelőtt körtével próbálkoztam, megkóstolta és azt mondta nem.

Estére kenyér.

Lefekvéskor táp 210 ml.

Amit szeret túró, meg sajt. Van olyan nap, hogy csak tápot meg túrót evett.

Nagyon aggaszt a dolog.

Elmentünk vérvételre, esetleg nem vérszegény. Hemoglobin 126 volt. Ez jó. Viszont székletet is adtunk. Kimutatta, hogy gilisztás. Megkapta rá a gyógyszert, de az étvágya nem javult.


2012. márc. 8. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért adsz neki tápot? Soha nem fog enni, ha tuidja,hogy utána megkapja a tápit. Azt egyszerűbb enni,félig aludni lehet alatta. Ne adjmár neki
2012. márc. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az elottem szolonak ne adj tapot neki es meg egy otllet probald ki a beres cseppet +c vitamin
2012. márc. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni én is! Napközben én már semmiképp sem adnék tápot, de este-reggel is inkább tejet vagy kakaót.
2012. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért adok tápot, mert azt megeszi.

Próbáltam a tejet nem szereti, kakaós tejet szintén nem issza.

Ma viszont délben evett velünk egész jól. Utána ivott teát, kimaradt a táp.

2012. márc. 8. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!