Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játékkonyha? Magasság, vagy...

Játékkonyha? Magasság, vagy inkább a pakolható rész fontosabb a konyháknál?

Figyelt kérdés

Két konyha között nem tudunk dönteni. Az egyik 95 cm magas, de nem nagyon van hely rajta

[link]


A másik csak 74 cm magas, viszont többnek tűnik a játszófelület:

[link]


2012. márc. 8. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk az első van. Szerintem a magasság fontosabb.
2012. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első van nekünk is, csak más színben. A magassága alapján választottam annak idején. Most 3 éves, 100 cm és tökéletes a konyha mérete még mindig, állva is kényelmesen játszik rajta.

Elégedett vagyok vele, örülök, hogy ezt választottam.

2012. márc. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekünk is az első van, pont a magasság miatt, amúgy nem kevés a pakolási lehetőség benne, felfedezik ők mit hova tudnak tenni:-) Szerintem az 1. mellett döntsél.
2012. márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is az első van,most már 2,5 éves a lányom(105cm magas),de még mindig kényelmesen állva tud játszani rajta. Simán pakol rajta,nekünk még egy mikro is rá van rakva.
2012. márc. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!