Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves lányom nagyon szereti...

3 éves lányom nagyon szereti a pónikat, de az Én kicsi pónim sorozatban nagyon csúnya szörnyek, -szellemek vannak és fél tőlük. Van olyan rész, amit ajánlanátok nekünk, hogy ne kelljen mindet megnéznem előtte?

Figyelt kérdés
Pl. az Elveszett szivárvány vagy a Menta karácsonya szép mese?

2011. nov. 13. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a kettő tökéletes. Jó még a 4 aranypatkó, A barátok nem válnak el soha, A pónik kiskutyája, Édes és a kincsvadászat, A kívánságcsillag.

Ezekben nincs szörny.

2011. nov. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Még A tündérvölgy veszélyben talán elmegy, gonosz szörny nincs benne, de boszi igen (gonosz és buta, röhögni lehet rajtuk), valamint a sziklabőrűek, akikről kiderül, hogy csúnyák, de kedvesek. Nem tudom, ezt a lányod hogy viselné.

Amit ne: Tambelon visszatér.

Az én lányom az összeset imádja, de a Tambelon az tiszta horror.

A balszerencse sem igazi szörnyes, az elején van benne egy sárkányszerű, meg egy boszi, akiről végül kiderül, hogy nem gonosz.

A varázstallérok című az egyik kedvencünk, de abban van egy manóféle, aki csúnya és bunkó, de a végén róla is kiderül, hogy nem olyan rossz.

Egy pónifüggő 3,5 éves anyukája :)

2011. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!