Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli gyermekednek...

2 év körüli gyermekednek szokott kékfoltos lenni a lába?

Figyelt kérdés
Normális hogy a lányom lábszára tele van kis kék foltokkal?Elég eleven kiscsaj,felmászik mindenhová,elesik,stb.
2012. márc. 14. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
normális dolog főleg ha eleven a kislányod. Az én kisfiam (2.5 éves )sem bír leállni 1 percre sem neki nem csak lila szokott lenni hanem most például még sántít is de hogy mitől meg mit csinált nem tudom. Mondta hogy fáj a lába de a tesóval még így is szaladgál :)
2012. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mintha én tettem volna fel a kérdést:)

2 hete múlt 2 éves a lányom, múlt héten voltunk státuszon és úgy szégyelltem magam, hogy tiszta kék-zöld folt elől a lábszára térdtől lefelé:( Nem tette szóvá a doktornő, de nem is tudom mit mondtam volna. Úgy néz ki, mintha állandóan ütném szegényt.

Azért az hozzátartozik, hogy a pelenkázás egy pokol, őrjöng ha tisztába akarom tenni és bizony, sokszor erősen meg kell fognom a lába szárát, hogy ne dobálja magát. Szerintem fele-fele az elevensége és az én markolásom nyoma.:(

Amúgy lányom is igen mozgékony, egy percig nem ül meg a fenekén, csak a mozgás érdekli. A biciklik,roller, motor, futás, mászóka,trambulin,csúszda stb. Ebből azért vannak esések:)

A kirakó, formabedobó nem köti le egy percig sem.

2012. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi,megnyugtattatok-))Már kezdtem picit megijedni,mi a fene baja lehet,de mondjuk nem úgy néz ki mint aki beteg hál istennek:-)))
2012. márc. 14. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Hajaj:) Olyan a lába, mintha ütném minden nap:)
2012. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem csak a lába,de a karja,néha az oldala is.
2012. márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom is nagyon eleven, mindent kipróbál, sajnos nála az esések, amikből van bőven, az arcán látszódnak meg inkább. Őszintén remélem, hogy senki aki látja nem gondolja rólam, hogy verem a gyerekem.
2012. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1évesem lába, térde csupa folt, amikor sokat kúszott a térde mindig vörös volt :).
2012. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az en lanyom laban is allandoan vannak kek-zold foltok. Nagyon eleven, meg szerintem genetika is, ugyanis en is hacsak egy kicsit is megutom magam, mar lila foltos vagyok. 2 eves 3 honapos, de egy percig nem ul meg a feneken:-)))
2012. márc. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi csajok.-))))Én már csak ilyen aggódós anyuka vagyok,de ez megnyugtató,hogy normális:-))Az én lányom is borzasztó eleven,nem hiába fiúnak készült:-)
2012. márc. 15. 07:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo, utso vagyok. Az en lanyomat fiunak is neztek a terhesseg feleig-:))))
2012. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!