Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Koszorúslány frizura? Gondban...

Koszorúslány frizura? Gondban vagyok!

Figyelt kérdés

3.5 éves a kislányom, áprilisban koszorúslány lesz.

Olyan kis vékonyszálú, kevés haja van, hogy igazi "frizurát" nem nagyon lehet csinálni neki. Kb vállig érő, alul egyenesre vágott haja van, kicsit olyan kleopátrás, elől kis frufru.

Szerintetek elég, ha egy - a ruhához illő - hajpántot teszek be neki, vagy mindenképpen próbáljak kis díszcsatokkal valami frizurafélét varázsolni neki?

Az oviba szoktam két copfot/egy copfot csinálni neki, de ez nem elég elegáns szerintem egy ilyen eseményre. Ahhoz meg rövid és "béna" a haja, hogy fonásokkal vagy csigákkal próbálkozzak (még egy nagyobbfajta, nehezebb csattot sem tart meg a haja, pl masnis vagy virágdíszes csat szóba se jöhet, mert kicsúszik neki. Csak a kis gyerekcsatt marad meg benne, de az is csak akkor, ha nincs rajta műanyag dísz...)

Ötletek? Esetleg linknek is örülnék, vagy képeknek.


köszi mindenkinek


2012. márc. 16. 08:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lesz egy kis hajpánttal is.
2012. márc. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem egy ruhához illő színű virágos hajpánt megfelelő.

Pl.:

[link]

2012. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudnád neki besütni, vagy besüttetni fodrásszal? Szerintem nagyon édes lenne. Vagy esetleg bekreppelni?
2012. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek :)


[link]


Ilyen a ruhája, asszem keresek neki színben hozzáillő selyemszalagos hajpántot, vagy ilyen színvilágú virágos, esetleg gyöngyös hajpántot.

Vagy lehet, hogy egyszerűen varrok ugyanilyen színű selyemszalagból egy kis masnit, nem nagyot, hogy könnyű legyen, és egyik oldalra fésülve feltűzöm vele a haját oldalt egy kicsit. Vagy ezt a masnit rászerkesztem egy sima fehér hajpántra, olyanunk úgyis van. :)

A haját nem szeretném besütni vagy kreppelni, a hajszárítózást is nehezen tűri, mert egyrészt nem erőssége a türelem, másrészt meg utálja, hogy ilyen meleg izé van a feje közelében. Amúgy jó ötlet lenne ,ha tűrné az ilyesmit. Még fodrászhoz is elvinném szívesen, de ott meg egyenesen ordít.


Neki is lesz kicsi csokra (a menyasszonyi csokorban is fellelhető virágokkal: fehér tulipán, halványlila és kevés sötétlila szellőrózsa ), halványlila szalagokkal. :)

2012. márc. 16. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Sima selyem szalagot is köthetsz a hajába, az volt a lányom hajába, illetve fején az unokatesómék esküvöjén, még csak 3 hós volt, de simán megállt neki. Megkötöd felül, és hátrahúzod a haja alá (neki már van), az eltakarja a csomót, és az se baj ha kilóg a vége, még szép is, mint a táncosoknál.

Csak egy ötlet. És az méterárúboltban tudsz venni amilyen színt, szélességet és hosszt akarsz.

2012. márc. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szilikonos hajgumik nem csúsznak ki akár milyen kicsi a haja. Egész aprók.
2012. márc. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kisruha!

Mivel egyszerű, egy egyszerű selyem hajpánt vagy amit belinkelt virágos szép lenne hozzá halvány lila színben.

Csinos lesz!

2012. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!