Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? A kisfiam...

Mit csináljak? A kisfiam fájlalja a lábát már vittem a gyerekorvosunkhoz és azt mondta nincs neki semmi baja de a gyermekem csak fájlalja mit csináljak vele vagy hova vigyem?

Figyelt kérdés
2012. márc. 16. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Vérvételre, de sajna ahhoz is kell beutaló.

Nemrég olvastam, hogy a Pintácsi Viki fiának is lábfájással kezdődött a leukémiája. Ez persze nem azt jelenti, hogy a te fiad is ilyen beteg, de jobb a végére járni a dolognak.

2012. márc. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Az is lehet, hogy növésben van és ezért fáj a lába.érdemes lenne kalcium tartalmú ásványi anyag tablettát adni neki.
2012. márc. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ortopédia? Mije fáj? Lábfeje, vádli, comb?


Ha a lábfeje akkor majd írok még, (van tapasztalat sajnos)

2012. márc. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a térde fáj pl, akkor simán csak nő a gyerek.
2012. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Alába konkrétan nem tudja eldönteni hogy pontosan hol fáj neki 3 éves és inkább este lefekvésnél fájlalja már vagy 2 hónapja
2012. márc. 16. 23:42
 6/11 anonim ***** válasza:

3 vagyok


éjszaka is mondja? Esetleg nyög is a "fájdalomtól"? Alszik éjszaka? Nyomkodásra jobb lesz? Mindkét lába, vagy csak az egyik?

2012. márc. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Este mikor lefekszik akkor mondja hogy fáj neki ne simogassam neki mert fáj éjszaka még nem kelt fel emiatt mind a kettőt szokta fájlalni
2012. márc. 16. 23:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!A kisfiam is 3 éves lesz.Kb.fél éve fájlalja a lábát.Nagyon megijedtem én is,hogy mi baja lehet.Az orvosunk azt mondta,hogy a növekedési fájdalom tipikus "tünete" az esti illetve az éjszakai pihenés következtében kialakuló fájdalom.Ha csak este fáj neki ne aggódj!!!Én ilyenkor testápolóval megmasszírozom ,kicsit ellazítom az izmokat és már alszik is.Ha viszont nappal is szól a kisfiad ,hogy fáj a lába akkor menjetek vissza az orvoshoz és határozottan kérd meg,hogy vizsgálja ki mi lehet az oka!
2012. márc. 17. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet növekedési fájdalom, ebből indulnék ki, de azért figyelnék pár dologra, pl az említett kalciumbevitel, valamint megnézném a cipőit is. Ortopédorvossal nézetném meg a lábfejét, mert lehet, hogy ott van gond és attól fáj neki.
2012. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az enyém is 3 éves és ugyanígy esténként néha mondja, hogy fáj a lába, simogatást kér.

Mostanában nem mondta, de a tél elején sokszor. Akkor nagyot is nőtt, szóval úgy gondolom a növekedés miatt lehetett. Most hónapok óta nem nőtt egy centit sem, nem is panaszkodik.

2012. márc. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!