Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » "Alkalmi gyermek felügyelőt...

"Alkalmi gyermek felügyelőt keresek 2 gyermekem mellé" hirdetésemre többen is jelentkeztek, a válogatások során elmondjam a gyerekeknek, hogy ezek a nénik az esetleges bébicsőszök, vagy csak hívjam át őket és figyeljek?

Figyelt kérdés

Az a kérdés,hogy jó-e ha tudja előre a gyerek,hogy éppen "vizsgáztatom" a jelölteket, vagy egyszerűen cak hívjam ide őket és a gyerekeknek ne mondjam meg hogy miért vannak itt?


Egyáltalán hogyan csináljam?


2012. márc. 13. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem mond meg a gyerekeknek h miért vannak ott mert ha már döntötél akkor meg furcsa lesz nekik h amikor te elmész egyedül maradnak egy idegennel
2012. márc. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha döntök, akkor sem ahygom őket rögtön egyedül a hölgyel. Az első pár alkalommal én is itthon leszek.
2012. márc. 13. 10:47
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha megkérdezik, hogy ki jön, miért jön, akkor nyugodtan mondd el. De amúgy szerintem nem olyan fontos. Nyilván ha megvan az ideális gyerekcsősz, akkor nekik is meg fogod mondani, hogy ő fog rájuk vigyázni, de amíg többen is jönnek "vizsgázni", addig ez nem egy létfontosságú információ. Nem titok, de szerintem ilyenkor még nem is lényeges.
2012. márc. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!