Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek jó vagy rossz ha...

Szerintetek jó vagy rossz ha egy 3 éves gyermek nem igényli a társaságomat játék közben?

Figyelt kérdés
Mindég ilyen volt, már picinek. Nagyon jól elvan egyedül is.Persze sokszor ott ülök én is mellette és TV-zek, ő meg játszik. Egy nagyon okos, értelmes kis legény. Sokat beszélgetünk, megyünk erre-arra. De hogy arra kérjen, hogy játszak vele, az nagyon ritka. Szerintem napi max.1 óra, amit együtt játszunk. Értem ez alatt az autózást, építést stb.Persze sokat gyurmázunk és festünk együtt.
2012. márc. 17. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha te TV-zel, miért is zavarna? Kapcsold ki a TV-t és úgy ülj le vele játszani.
2012. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Se nem jó, se nem rossz.


Ez tök normális.


Van olyan gyerek aki igényli hogy társasággal játszon, és van olyan aki egymagában elvan akár 2 fűszállal is.


Ezen ne problémázz, teljesen normális a gyereked viselkedése.

Majd ha igénye lesz rá hogy együtt játszatok, akkor úgyis szólni fog.

2012. márc. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is normális! az én fiam is ilyen.
2012. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3 évesen szerepjátszik, hív, hogy játszak vele. Játszótéren is együtt játszik a gyerekekkel.

Egyik gyerek ilyen természet, a másik másmilyen.

Ő visszahúzódó. Enyém örökmozgó. Ez van.

2012. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez jó! Örülj neki!
2012. márc. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!